iOS 16.2 Beta 3 yayınlandı! İşte yenilikler

Genel Kas 16, 2022 Yorum Yok
Geçtiğimiz Ekim ayında iOS 16.2, iPadOS 16.2 ve macOS Ventura 13.1 yazılım güncellemelerinin birinci betalarını başlatan Apple, bugün test kullanıcıları için iOS 16.2’nin üçüncü beta sürümünü yayınlandı. Yeni sürüm, iPhone 14 Pro ve Pro Max ile kullanıma sunulan her Vakit Aleni ekran (AOD) özelliğine yeni fonksiyonlar getiriyor. 

iOS 16.2 Beta 3 yayınlandı!

Bildirilenlere nazaran iOS 16.2 Beta 3, her Vakit Aleni ekran özelliğine ‘duvar kağıdını göster‘ ve ‘bildirimleri göster‘ olmak üzere iki yeni seçenek ekliyor. Böylelikle duvar kağıdını devir dışı bırakan kullanıcılar, Android telefonlara benzeri formda saatin ve tarihin yer aldığı Siyah bir ekran ile karşılaşacak. Ayrıyeten yeni seçeneğin, pil performansını da Olumlu istikamette etkileyeceğini söyleyebiliriz.

Bugün itibariyle test kullanıcılarının erişimine açılan ve 679MB boyuta sahip olan iOS 16.2 Beta 3, Çeşitli kusur düzeltmeleri ve iyileştirmeler de içeriyor. Dileyen kullanıcılar buradan tam sürüm notlarına ulaşabilir. Şu Lahza için iOS 16.2’nin kararlı sürümünün ne Vakit yayınlanacağı bilinmiyor. Apple’a yakın kaynaklar, en geç Aralık ayının ortasını işaret ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir