Instagram’da istek attığınız kişileri görmek için yapmanız gerekenler

Genel Mar 15, 2023 Yorum Yok

Instagram’da giderek daha Çok kullanıcı profilini merakla gözlerden korumak için hesap gizleme özelliğini kullanıyor. Instagram’da gizli profiller herkese Aleni profiller kadar yaygın. Bu hesapların paylaşımlarını görmek istiyorsanız takip isteği göndermeniz gerekir. Yalnız takip isteği göndermeniz, o kişinin hesabını görüntüleyebileceğiniz manasına gelmiyor. Takip isteğinizin kabul edilmesi gerekiyor. Pekala, Instagram gönderilen istekler nerede biliyor musunuz? Instagram takip isteği gönderdiklerim nereden bakılır diye soranlar için Instagram’da takip istekleri görme yolunu adım adım anlatıyoruz.

Instagram Dilek attığın bireyleri görme 👀

Instagram takip isteği attığım şahısları nasıl görebilirim? Instagram var takip istekleri görme yolunun en kolayı Instagram uygulamasını kullanmak. İşte iPhone veya Android telefondan, Instagram gönderilen takip isteklerini bulmak için yapmanız gerekenler: 🔽
 1. Instagram uygulamasını açın.
 2. Profil simgesine dokunun.
 3. Ayarlar menüsünü açın.
 4. Gizlilik’e dokunun.
 5. Bağlantılar altında Takip Ettiğin Hesaplar’a dokunun.
 6. Takipçi sekmesine dokunun.
 7. Takip isteklerine girin.
 8. Gönderilen takip istekleri karşınızda.

Instagram takip isteklerini görme yolu (PC) 💻

Instagram İstek gönderdiklerim nerede, nasıl görürüm? diyenler için alternatif yol; Instagram web sitesini kullanmak. Bilgisayardan Instagram’da gönderilen istekleri görmek için şu adımları izleyin:
 1. Instagram web sitesine girin.
 2. Kalp simgesine tıklayın.
 3. Bildirimler altında Takip istekleri’ne tıklayın.
 4. Takip isteği gönderen bireyler çıkacaktır.
 5. Takip isteklerini kabul etmek için Onayla butonuna basın.
 6. Takip isteğini reddetmek için Sil’e basın.
 7. Instagram atılan istekleri görme bu kadar basit!

Instagram gönderilen takip istekleri iptal etme (2023) ❌

Instagram’da bir şahsa kazara takip isteği gönderdiniz, takip isteğini iptal etmenin yolunu mu arıyorsunuz? Şayet isteği gönderdiğiniz şahıs isteği şimdi kabul etmedi yahut reddetmediyse, Instagram’da bekleyen takip isteklerini iptal edebilirsiniz. Pekala, Instagram takip isteği attıklarım iptal etme yolu nedir? İşte adım adım Instagram’da takip isteklerini silme yolu:
 1. Instagram uygulamasını açın.
 2. Takip isteğini iptal etmek istediğiniz hesabın profiline girin.
 3. İstek gönderildi butonuna dokunun.
 4. Instagram’da takip istekleri iptal etme bu şekilde!

Instagram takip isteği kapatma nasıl yapılır 🛑

Instagram’da İstek kapatma Mümkün değil lakin takip isteği bildirimlerini kapatabilirsiniz. Instagram takip isteği bildirimi kapatma için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Instagram’ı açın.
 2. Profil simgesine dokunun.
 3. Ayarlar’a girin.
 4. Bildirimler’e girin.
 5. Takip edilenler ve takipçilere dokunun.
 6. Takipçi istekleri “Kapalı” olarak seçin.

Instagram takip isteklerini kapatma Muhtemel mü? Instagram’da birinin size takip isteği göndermesini engelleyen Yalın bir ayar yahut seçenek yok. gizli hesap sahibi olarak, gelen takip isteklerini kabul edip etmemek konusunda seçim size kalmış fakat takip isteği göndermelerini durduramazsınız. Profiliniz için benzeri hesap tekliflerini kapatarak daha az takip isteği gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bu Kılavuz yazıda Instagram’da gizli hesap açanların en Fazla merak ettiği “Instagram takip isteklerini görme” konusuna açıklık getirdik. Sıkça sorulan “Instagram takip isteği gönderdiklerim nerede?” sorusunu yanıtladık. Instagram Dilek attığın bireyleri görme yolunu arıyorsanız, gerçek yerdesiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir