Google Pixel 8’in görselleri sızdırıldı: Pixel 7’den bile küçük olabilir

Genel Mar 15, 2023 Yorum Yok
Mayıs ayında gerçekleşmesi beklenen Google I/O 2023 etkinliğinde şirket en yeni eserlerini tanıtacak. Yakın bir zamanda ortaya çıkan yeni bir rapor ise bu eserler ortasında yer alması beklenen Pixel 8‘in dizaynını ortaya çıkardı.

İşte Google Pixel 8 hakkında bilinenler:

MySmartPrice ve OnLeaks Amel birliğiyle hazıranan yeni bir rapor, Google Pixel 8‘in renderlarını ortaya çıkardı. 2023’ün ikinci yarısında piyasaya sürülmesi beklenen aygıt, söylentilere nazaran Pixel 7’nin 6,3 inçlik ekranından bile Ufak olan 5,8 inçlik bir ekrana sahip olacak ve Tensor G3 yonga setinden Sıkıntı alacak.

Arka tarafta çift arka kamera kurulumuna sahip olması beklenen aygıtın, Pixel 8 Pro’da olması beklenen telefoto kameradan yoksun olması epeyce mümkün. Yaklaşık 150,5 x 70,8 x 8,9 mm ölçülerinde olacak aygıt, arka kamerasıyla Birlikte 12mm ölçüsünde olabilir.

Kavisli bir çerçeveye sahip Pixel 8’in sağ kenarında güç ve ses düğmeleri bulunurken alt tarafında ise hoparlör ızgarası ve USB Type-C ilişki noktası bulunacak. Metal bir kasa ile gelmesi beklenen aygıtın her iki tarafında ise anten çizgileri bulunacak. Aşağıdaki görüntüden aygıtın 360 derece dizaynını izleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir