Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Genel
 4. »
 5. Instagram mavi tik alma nasıl yapılır?

Instagram mavi tik alma nasıl yapılır?

admin admin -
18 0

Instagram’da mavi tik alma, doğrulanmış hesap yapma formülü burada. Instagram mavi tik nasıl alınır? İşte adım adım Instagram hesap doğrulatma:

Instagram mavi tik nasıl alınır ❓

Instagram’da mavi tik almak için herkes müracaat yapabilir. Instagram profilinizde isminizin yanında yer alacak mavi onay işaretini almak için doğrulama sürecine girmeniz gerekir. Instagram doğrulanmış hesap başvurusu için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Instagram uygulamasından hesabınıza giriş yapın.
 2. Instagram profilinize girdikten sonra sağ üst köşeden Menü butonuna, akabinde Ayarlar simgesine dokunun.
 3. Hesap’a dokunun.
 4. Alta inip Doğulama Talep Et’e dokunarak Instagram mavi tik müracaat formu sayfasına ulaşın.
 5. Tam isminizi kimlikte göründüğü formda yazın.
 6. Resmî bir kimlik evrakı yükleyin. 
 7. Instagram hesabınız için en Müsait kategoriyi seçin. (Haber/medya, spor, müzik, içerik üretici, influencer gibi)
 8. Tanınmış biri olduğunuzu gösteren ilişkiler sunun. (Yazılarınızı, öteki toplumsal medya hesaplarınızı ekleyebilirsiniz)
 9. Gönder’e dokunarak mavi tik başvurusunu tamamlayın.

Instagram mavi tik kimlere verilir 🆔

Ünlü olmadan mavi tik alabilir miyim? Instagram’da herkes doğrulanmış rozeti talep edebilir. Bununla Birlikte Instagram, bildiğiniz üzere kimlere mavi tik verildiği konusunda seçici ve gizemlidir.

Örneğin; Facebook yahut Twitter’da mavi tik almış olmanız, doğrulanmış Instagram hesabınızın olacağı manasına gelmez. Instagram, tanınmış bireyler, ünlüler ve markaların doğrulanmış rozetleri aldığını söyler lakin belirli kriterleri karşılıyorsanız, Instagram’da mavi tik alma talihiniz yüksektir.

 1. Gerçek: Hesabınız gerçek bir kişiyi, kayıtlı bir işletmeyi yahut markayı temsil ediyor mu? Hayran hesapları kabul edilmiyor.
 2. Benzersiz: Lisana mahsus hesaplar dışında, şahıs yahut işletme başına sadece bir hesap Instagram tarafından doğrulanabilir.
 3. Herkese açık: Gizli Instagram hesapları doğrulama için Müsait değildir.
 4. Tamamlayın: Biyografiniz, profil fotoğrafınız, en az bir paylaşımınızla, profiliniz tam olmalı.
 5. Dikkate kıymet: Instagram, dikkate değer bulduğu “iyi tanınan” ve “çok aratılan” şahısları daha süratli onaylar.

Yeri gelmişken, Instagram mavi tik olması için kaç takipçi gerekiyor? sorusunu da yanıtlayalım. Instagram’da doğrulanmış hesap sahibi olmak için belirli sayıda takipçinizin olması gerekmiyor. Bununla Birlikte onaylanmak için Temel ihtiyaçlardan biri, kayda değer bir hesaba sahip olmak. Bu, hesabınızın tanınan ve Fazla aranan bir kişiyi, markayı yahut işletmeyi temsil etmesi gerektiği manasına gelir. Münasebetiyle, resmî olarak belirli bir takipçi sayısına ulaşmanız gerekmiyor lakin ne kadar Fazla takipçiniz olursa Instagram sizi o kadar dikkate değer görecektir.

Instagram mavi tik alma hilesi yapmayın ❗️

Instagram’da mavi tik almak istiyorsanız, birtakım şeyleri yapmaktan kaçınmalısınız. Öncelikle Instagram mavi tik veren firmalar ortasından hiçbirine prestij etmeyin.

Instagram hesap onaylatma hizmeti resmî olarak Instagram tarafından veriliyor. İnternette Instagram mavi tik almanın en kolay yolu bizde vb. paylaşımları yapan bireylere paranızı kaptırmayın; dolandırılma ihtimaliniz epeyce yüksek. Mavi tik başvuru adımları epeyce kolaydır ve herkes başvurabiliyor.

Instagram profilinize öbür toplumsal medya hesaplarınızdan ilişki vermenin mavi onay rozetini almada tesiri olacağını düşünebilirsiniz. öbür toplumsal medya hesaplarınızı Instagram biyografinize eklemeyin. Instagram’daki takipçilerinizden sizi Öbür bir yerde takip etmelerini istemeyin. Instagram profiliniz, öbür toplumsal medya kanallarınıza “beni ekleyin” ilişkileri içeriyorsa doğrulanmış hesap müracaatınız onaylanmayabilir.

Yanlış bilgi vermemek de değerli. Sağladığınız bütün bilgilerin hakikat, gerçek olduğundan emin olun. müracaat formunu doldururken Özgün evraklar yükleyin, kimliğiniz hakkında palavra söylemeyin. Instagram, yanlış bilgi verdiğinizi tespit ederse mavi tik rozetinizi kaybedebilirsiniz; Instagram hesap silme süreci bile uygulayabilir.

Instagram zevk (beğenme) ve takipçi satın alma da nihayet derece yanlış. Instagram’da arttırdığınız etkileşimin gerçek olduğundan emin olun. Gerçek bir bireyden gelen bir beğeni, bottan yahut Düzmece (fake) hesaptan gelen bir beğeniden her Vakit daha pahalıdır.

Instagram kurallarını ve siyasetlerini ihlâl etmeyin. Mavi tik doğrulanmış hesap rozetini aldıktan sonra kaybetmek istemezsiniz. onay rozetini kaybetmemek için Instagram’ın hizmet ve kurallarına ve platformun topluluk kurallarına uymaya devam etmelisiniz.

Onaylanmış hesap rozetinizi kaybetmenize neden olabilecek şeylerden kimileri; Mavi tik onay rozetini satmak yahut devretmek, Instagram isminizi, profil fotoğrafınızı, biyografinizi kullanarak Öbür hizmetleri tanıtmak yahut pazarlamak vb.

Instagram mavi tik alma metodu 🤔

Instagram, hesabınız doğrulama kriterlerini karşılasa bile mavi onay işaretini alacağınızın garantisi olmadığı konusunda Fazla net. Aşağıdaki ipuçları mavi tik alma bahtınızı artıracaktır:

1. Biyografinizi tamamlayın

Instagram’ın hesabınızın doğrulanıp doğrulanmayacağını belirlerken aradığı birinci şeylerden biri eksiksiz bir profildir. Biyo alanında Gerekli bütün bilgileri doldurduğunuzdan emin olun. Bir fotoğraf, en az bir gönderi ve kendiniz hakkında hakikat bilgiler ekleyin. Web sitenize bir temas ve pozisyon bilgisi ekleyebilirsiniz.

2. Haber pahası taşıyın

Instagram’da doğrulanmak için bir Öbür Temel Muhtaçlık de, hesabınızın haber pahası taşımasıdır. Bunu başarmanın yolu, isminizin haberlerde yer almasıdır. İsminizi medyada duyurmak için basın bültenleri ve medya kitleri gönderebilirsiniz. Daha Çok dikkat çekmek için Mahallî haber ajansları ve diğer Aka yayınlarla temas kurabilirsiniz.

3. Takipçi sayınızı artırın

Birçok toplumsal medya uzmanı, Instagram’da onaylı hesap olmak için en az takipçi sayısına sahip olmanız gerektiğini sav eder. Lakin bu, Instagram tarafından kanıtlanmış yahut belirtilmiş değil. Instagram doğrulaması için Gerekli takipçi sayısı olmasa da takipçi sayısının Çok olması sizi daha dikkat cazibeli gösterecektir. Instagram’da mavi tik almak istiyorsanız, etkileşiminizi artırmaya, takipçilerinizi büyütmeye devam edin.

4. Etkileşimi artırın

Instagram’da mavi onay işareti için doğrulanma talihinizi artırmanın bir Öbür yolu da, takipçilerinizle bağlantınızı güçlendirmektir. Birden fazla toplumsal medya kanalında etkileşim oranı, özgünlüğün kuvvetli bir işareti olarak kabul edilir. Kitlenizi hesabınızla daha Çok etkileşime girmeye teşvik etmek için anketler ve soru-cevap üzere Instagram hikaye özelliklerinden faydalanın.

Instagram mavi tik alma fiyatlı mi 💲

Instagram mavi tik alma fiyatı ne kadar? sorusunun yanıtı kısaca; Instagram hesap onaylatma (doğrulama) ücretsizdir.

Instagram, mavi tik rozeti için asla Nakit istemez ve birisi Nakit karşılığında hesabınıza mavi tik ekleyebileceğini, doğrulanmış hesap yapabileceğini söylerse, sizi dolandırmaya çalışıyor demektir. Instagram mavi tik satın alma seçeneği sunmasa da Twitter, Blue aboneliği ile (aylık 8 dolar ve Türkiye’de yok) bunu sundu. Şu anda Instagram mavi tik alma fiyatı yok.

Instagram mavi tik alma müddeti ⌛️

Instagram, mavi tik başvurusu yaptıktan ne kadar müddet sonra hesabı doğruluyor? ya da kısaca mavi tik onayı kaç günde gelir? diye sorabilirsiniz. Instagram’da mavi onay işaretini ne Vakit alacağınıza dair belli bir Vakit dilimi yok.

Mavi tik, Instagram çalışanı tarafından seçiliyor ve müracaatınızın onaylanıp onaylanmadığını, ne Vakit mavi tik alacağınızı onlar belirliyor.

Instagram mavi tik kopyalama Mümkün mü ⌨️

Instagram profilde mavi tik nasıl yapılır? Fazla soruluyor. Instagram profiliniz için mavi onay işareti yapamazsınız. Instagram, profilinizi ve bilgilerinizi inceler, bütün doğrulama kriterlerini karşıladığınızı onaylar ve onay rozetini profilinize ekler. Kısaca, Öbür birinin mavi tikini kopyalayıp kendi profilinize ekleyemezsiniz.

Instagram mavi tik nedir ✔️

Instagram mavi tik nedir? kısaca açıklamayalım; Instagram mavi tik, doğrulanmış onay işaretidir. Aramada ve profilde Instagram hesabının isminin yanında görünen mavi doğrulanmış rozet, Instagram’ın hesabın temsil ettiği tanınmış kişi, Ünlü yahut marka olduğunu onayladığı manasına gelir.

Instagram, tanınmış bireyleri yahut markaları desteklemek yahut tanıtmak için bu rozeti kullanmıyor.

Doğrulanmış rozet, kullanıcıların tanınmış şahısların ve markaların gerçek hesaplarını bulmasına Yardımcı olan bir araçtır. Doğrulanmış rozeti olan kişi, alanında uzman şahıs yahut en yetkili şahıs değildir. Hesabınız doğrulandıktan sonra kullanıcı isminizi değiştiremez ve rozeti farklı bir hesaba aktaramazsınız. Bir hesabı taklit ederek bu rozeti alamazsınız.

Bu Kılavuz yazıda Instagram’da mavi tik almak için neler yapılmalı, müracaat nasıl yapılır? bundan bahsettik. Doğrulanmış hesap manasına gelen mavi tik Instagram’da alma Aka bir Çaba gerektirirken, mavi tik satmaya çalışan bireylere lütfen prestij etmeyiniz. Instagram mavi tik fiyat yoktur, fiyatsız ve Gerekli kaideleri karşılarsanız profilinize eklenir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir