Instagram beğendiğim gönderiler nerede? İşte beğenileri görme yolu

Genel Mar 03, 2023 Yorum Yok

Instagram’da her gün yüzlerce fotoğraf ve görüntü paylaşılıyor ve genelde beğendiğimiz gönderilere yorum yapmak yerine kalp bırakıp geçiyoruz. Pekala, beğendiğiniz bir fotoğraf yahut görüntüye sonradan yorum bırakmak istediğinizde ne yapacaksınız? Instagram beğenileri mi arıyorsunuz? Instagram, beğendiğiniz bütün gönderileri bulmanıza müsaade veren kolay bir yol sunuyor. Bu Kılavuz yazıda, 2023’te geçerli Instagram beğendiğin gönderiler görme yolunu gösteriyoruz.

Instagram beğendiğin gönderileri görme 👀

Instagram’da beğendiğim gönderiler nerede? diyorsanız adım adım Instagram beğenilen gönderileri görme yolu:
 1. Instagram’ı açın.
 2. Profil fotoğrafınıza dokunun.
 3. Sağ üstte üç çizgiye dokunun.
 4. Hareketlerin’e dokunun.
 5. Etkileşimler’e dokunun.
 6. Beğenmeler’e dokunun.
 7. Instagram beğendiğin görüntüler, fotoğraflar ve reelslar burada!

Instagram’da bir gönderiyi beğendikten sonra akışınızdan kaybolabilir. Öbür bir kullanıcının paylaştığı Değişik bir fotoğraf yahut görüntüyü görmek için beğendiğiniz gönderilen geçmişini görmek isteyebilirsiniz. Instagram, beğendiğiniz en nihayet 300 gönderiyi görmenize müsaade verir.

Instagram beğendiğin gönderiler kayboldu (çözümü) ✅

Instagram beğendiğin gönderiler kalktı mı? “Instagram beğendiğin gönderiler kısmı yok oldu” şeklinde Fazla Çok Geri bildirim geliyor. Bu sorunun tahlili için üstte bahsettiğimiz Instagram beğenileri görme yolunu kullanabilirsiniz.

Instagram zevk silme nasıl yapılır ❌

Instagram, beğendiğiniz gönderilerden beğenileri Geri çekmeniz (beğeni silmeniz) için kısayol sunar. İşte Instagram zevk silme ve kaldırma için yapmanız gerekenler:
 • Instagram’ı açın.
 • Profil simgesine dokunun.
 • Üç çizgiye, akabinde Hareketlerin’e dokunun.
 • Etkileşimler’e dokunun.
 • Beğenmeler’e dokunun.
 • Seç’e dokunun.
 • Beğenilerinizi kaldırmak istediğiniz gönderileri seçin.
 • Beğenmekten Vazgeç’e dokunun.

Instagram’da şimdiye kadar beğendiğiniz bütün fotoğraf ve görüntülerden yahut muhakkak bir bireyden bütün beğenileri silme talihine sahipsiniz. Beğendiğiniz bir gönderi silindiyse o gönderiyi göremeyeceğinizi unutmayın! Ayrıyeten Instagram toplu zevk silmeye müsaade vermez.

Instagram, beğenilen gönderilerin geçmişini saklar lakin ayarlarda bir yere gizlendiğinden pek Fazla kullanıcı bu özelliğin farkında değil. Beğendiğiniz fotoğraflara ve görüntülere tekrar bakmak istediğinizde “Instagram beğendiğin gönderiler” özelliği Fazla kullanışlı. Instagram’da beğendiğim gönderiler nerede, nasıl bakabilirim? diye soranlar için bu Kılavuz yazımızda beğenilen gönderileri görme yolunu anlattık. Ayrıyeten Instagram’da beğenilen gönderileri silme sürecinin nasıl yapıldığını gösterdik.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir