HyperX, yeni Xbox kontrolcüsü ve oyuncu farelerini tanıttı

Genel Oca 10, 2023 Yorum Yok
HyperX, ödüllü Eser serisini Xbox için lisanslı yeni HyperX Clutch Gladiate gelişmiş kablolu denetimci ve kablolu, kablosuz seçenekleri olan yeni nesil HyperX Pulsefire Haste 2 oyun mouse’ları ile genişletti.

HyperX Clutch Gladiate Xbox denetimcisi özellikleri ve fiyatı

HyperX Clutch Gladiate, Xbox oyuncularının oyun tecrübelerini güzelleştirmeye ve performansı en üst seviyeye çıkarmaya Yardımcı olmak için tasarlanmış denetimci. Resmi lisanslı kablolu Xbox kontrolcüsü, çift tetik kilidi ve yine ayarlanabilir arka düğmelere sahip. Dokulu tutma yerleri ile denetimcinin rahat ve inançlı bir halde kavranmasını sağlıyor ve ayrıyeten kablolu kulaklığa kolay kolay bağlamak için 3.5mm kulaklık girişi mevcut. Xbox denetimcisi, Mart ayında 35 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

HyperX Pulsefire Haste 2 kablolu ve kablosuz oyuncu faresi özellikleri, fiyatı

HyperX Pulsefire Haste 2 oyuncu faresi 53g yükünde ve daha süratli harekete müsaade veren ultra hafif Hariç dizayna sahip. Mouse, 8000Hz’e kadar polling rate bedeline sahipken, yüksek hassasiyetli HyperX 26K sensörü ile süratli ve akıcı imleç hareketleri sağlıyor. fare ayrıyeten 100 milyon tıklamaya dayanıklı ve hassas HyperX Switch’i kullanıyor. HyperX NGENUITY yazılımı ile DPI ayarları, RGB aydınlatma ve düğmeleri değiştirme, sensör performansı, makro kaydetme iç birçok şey yapılabiliyor. Kablolu oyuncu mouse’u Siyah ve ak renk seçenekleriyle geliyor.

Kablosuz modeli, Bluetooth ve 2.4GHz oyun sınıfı kablosuz teknoloji olmak üzere çift kablosuz temas sunuyor.62g yükünde olan fare, tek şarjla 100 saate kadar kullanım müddeti veriyor. Mouse’lar Nisan ayında satışa sunulacak. Kablolu modelin fiyatı 60 dolar, kablosuz modelin fiyatı 80 dolar olarak açıklandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir