Huawei yeni alt markası Huawei Kunling’i tanıttı

Genel May 08, 2023 Yorum Yok
Taşınabilir aygıtlar ve telekomünikasyon Laf konusu olduğunda pazarın öncü isimlerinden Huawei, kısa müddet Evvel düzenlenen bir aktiflikte yeni alt markası Huawei Kunling’i duyurdu. Pekala Ufak ve orta ölçekli işletmelere yönelik kurulan marka, neler sunacak? İşte ayrıntılar

Huawei yeni alt markası Huawei Kunling’i duyurdu

Bildirilenlere nazaran Huawei Kunling, dağıtım pazarına Özel 70’ten Çok eserden Mesul olacak. Bunlar ortasında AI kameralar, fiber obtik sensörler, tabletler ve öbür akıllı algılama aygıtları üzere nihayet teknoloji ürünler yer alıyor. Bununla Bir arada yeni marka, küçük ve orta ölçekli işletmeler, oteller, ticari gayrimenkul, perakende kanalları ve ofis güvenliğini hedefleyecek.

Husus hakkında yapılan açıklamada Huawei İcra Yöneticisi Wang Tao, ”Huawei Kunling’in KOBİ’lerin basitçe dijitalleşmesine Yardımcı olmak için esnek ve akıllı Eser tahlilleri sunacağını” belirtti. Ayrıca bu tahlillere, Biricik duralı bir e-ticaret platformu da eşlik edecek.

Yeni duyuruya ek olarak Huawei, Huawei Soho Wi-Fi 6 Campus Hummingbird Suite tahlilini de duyurdu. Yeni Wifi 6 paketi, problemsiz yüksek tarifli görüntü indirmeleri ve görüntü konferanslar, tam kapsama alanı, kesintisiz dolanım üzere yeteneklere sahip.

Günümüzde Huawei, ABD ambargolarının akabinde Misli bir vuruş alsa da, KOBİ’lerin dijital dönüşümünü desteklemek için yenilikçi ve ileri teknoloji tahliller sunmaya devam edecek üzere gözüküyor. Pekala siz bu hususta neler düşünüyorsunuz? Gönüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir