Huawei Watch 4 şeker ölçümüne başlıyor

Genel May 22, 2023 Yorum Yok
Akıllı saatler bugün nabız, EKG, uyku, gerilim, tansiyon üzere pek Fazla hayati bedeli ölçmeye başladı. İnsanların merakla beklediği öbür bir hayati değer diyabet de yavaş yavaş kolay bir formda ölçülme yolunda ilerliyor.

Huawei Watch 4 sürprizi

Aslında Apple Watch tarafından şeker ölçümünün yapılacağı savları uzun müddettir gündemde olsa da Huawei sahneyi daha Evvel kaptı. Huawei Watch 4 serisi yeni bir güncelleme ile kan şekeri ölçümü yapabiliyor.

Huawei yeni prosedürü için farklı medikal kurumlarla Birlikte 800 bin metrik üzerinde 100 bin saat boyunca çalışmış. Saat, sensörlerden toplanan 10 farklı bilgiyi işleyerek 60 saniye içerisinde gerçek sonuçlara ulaşabiliyor. önemli bir basamak kaydedilmiş olsa da şimdilik Çin sonları içerisinde bunu kullanmak Mümkün olacak.

Kan şekeri ölçümü için makul koşulların karşılanması gerekiyor. Öncelikle saat isteğe bağlı ölçüm yapmıyor. Makul Vakit aralıklarında kullanıcıyı Daimi Denetim ediyor ve tavsiyelerde bulunuyor. öteki taraftan kesinlikle bir sıhhat araştırma programına katılmak ve 18 yaşından Aka olmak koşul. nihayet olarak Tip 1 diyabet de ölçülemiyor. Huawei Watch 4 serisi bunun yanında EKG, nabız, kandaki oksijen üzere ayrıntıları da ölçebiliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir