Huawei Nova 11 serisi yakında geliyor: İlk teaser yayınlandı

Genel Nis 11, 2023 Yorum Yok
Teknoloji devi Huawei, 17 Nisan’da piyasaya sürülmesi beklenen Huawei Nova 11 serisi için yeni bir tanıtım görüntüsü yayınladı. Pekala Huawei imzalı yeni teknolojileri beraberinde getirecek telefonlar neler sunacak? İşte bildiklerimiz

Huawei Nova 11 tasarımı muhakkak oldu

Bildirilenlere nazaran Huawei Nova 11 ailesi, Nova 11, 11 Pro ve 11 Ultra olmak üzere üç farklı sürümde karşımıza çıkacak. Paylaşılan görüntü ise, seride yer alacak modellerin oval biçiminde bir kamera adası ve üçlü sensör dizaynına sahip olacağını doğruluyor. Ayrıyeten serinin en üst modeli, daha yeterli telefoto tecrübesi için bir periskop sensörüyle gelecek.

Videoda, Nova 11 serisinin selfie kamerası için delikli ve kavisli bir ekrana sahip olacağını görüyoruz. Standart sürüm ise kuvvetle olası düz ekranla gelecek. Yakın vakitli sızıntılara nazaran yeni akıllı telefonlar, kaputun altında 100W harika süratli şarj ve HarmonyOS 3.1 ile eşleştirilen Snapdragon 778G (Ultra) tarafından desteklenecek. Kamera kısmında ise değişken diyaframlı 108MP birincil ve 50MP yardımcı sensörler yer alacak. 

Paylaşılan raporlar, Nova 11 serisinin herhangi bir taşınabilir File olmadan uydu üzerinden SMS iletilerine dayanak sunacağını söylüyor. Lakin bunu öğrenmek için biraz daha beklememiz gerektiğini belirtelim. Aygıtların pil kapasitesi ve fiyatı üzere detaylar ise şimdi açıklanmadı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir