Huawei Freebuds 5 Türkiye’de satışa çıktı: Fiyatı ve özellikleri

Genel Nis 12, 2023 Yorum Yok
Huawei yeni tam kablosuz kulaklık modeli Huawei FreeBuds 5 Türkiye’de ön siparişe açıldı. Huawei, ön sipariş devrine Özel indirim yapıyor.

Huawei FreeBuds 5 fiyatı ne kadar?

Huawei FreeBuds 5, 2.999 TL’ye Huawei Online Mağaza’da satışa çıktı. Ön sipariş periyoduna Özel olarak sepette 300 TL indirim yapılıyor ve makul modellerde geçerli 300 TL indirim kuponu veriliyor.

Satın almak için: Huawei FreeBuds 5

FreeBuds 5, silikonsuz dizayna sahip. Bugüne kadar gördüğümüz kulaklıklardan farklı bir görünüme sahip olan FreeBuds 5’in üzerindeki kıvrımlar, kulak çizgilerine Ahenk sağlıyor. Kulak üzerindeki basıncın eşit dağılması amaçlanıyor. Huawei, kulaklık takıldığında kullanıcıların rahatsız olmaması ve üst seviye konfor sağlamak için bu tasarımı tercih etmiş.

FreeBuds 5, bas turbo teknolojisi ile donatılmış ultra mıknatıslı dinamik bir şoförle geliyor. Bu şoför 16 Hz’e kadar düşen bas tonları üretiyor. Çift devreli mıknatıslar sayesinde frekans reaksiyonu evvelki jenerasyon esere nazaran %50 daha yüksek. L2HC ve LDAC kodeklerini destekliyor.

Üç mikrofon ve Yapay zeka teknolojisiyle Bir arada aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği sunuyor. Aramalar sırasında mikrofondaki imgeyi engellemek için derin nötr File (DNN) algoritmasıyla net mikrofon tecrübesi vaat ediyor. Kulaklıklar tam şarjla 30 saat kullanım sunarken, 5 dakikalık şarj ile 2 saat dinleme sunan yüksek süratli şarj özelliğiyle dikkat çekiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir