Huawei FreeBuds 5 mekânsal ses ile geliyor

Genel Mar 24, 2023 Yorum Yok
Huawei’nin Bahar etkinliğinde tanıtılan pek Fazla eserden birisi de sevilen Huawei Freebuds tam kablosuz kulaklık serisinin en yeni üyesiydi. İki Yıl ortadan sonra Huawei Freebuds 5 görücüye çıktı.

Huawei FreeBuds 5 özellikleri ve fiyatı

Huawei FreeBuds 5 tam kablosuz kulaklık modeli 11mm muhteşem manyetik şoförler ile geliyor. Firma Kunlun sağlam cam geliştirmeleri sırasında Rupert’s Tears isminde bir tasarım ortaya çıkarmış ve bunu Huawei Freebuds 5 kulaklığına uygulamış. Büsbütün kavisli Beden yanında sapı da su damlası biçiminde tasarlanmış.

Kulaklıkta nihayet periyodun mekânsal ses teknolojisi unutulmamış ve çift HD ses sertifikası da mevcut. Yüksek ses kalitesine odaklanan Eser ultra geniş bant teknolojisi sayesinde kullanıcısına nazaran işitme konusunda optimizasyonlar da yapabiliyor.

Üç mikrofon kuvvetli bir gürültü engelleme yapabilirken kulak kanalını tahlil ediyor ve kullanıcısına uyarlıyor. Yeniden Yapay zekâ dayanağıyla görüşmelerde daha âlâ gürültü optimizasyonu yapılabiliyor.

Kulaklık 42mAh batarya ile ANC kapalı 5 saate kadar kullanılabiliyor. Kutusu ile bu müddet 30 saate çıkıyor. 5 dakikalık şarj ile 2 saatlik mühlet elde edilebiliyor. Huawei Freebuds 5 modeli 132$ fiyat etiketi ile satılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir