Duolingo ekibi yeni bir uygulama üzerinde çalışıyor

Genel Mar 24, 2023 Yorum Yok
Tanınan yabancı lisan öğrenme uygulaması Duolingo‘nun geliştiricileri orijinal bir proje üzerinde çalışmaya başladı. TechCrunch’ın haberine nazaran Pittsburgh merkezli teknoloji şirketi müzik, vokal ve müzik aletleri çalmanın temellerini öğretecek bir uygulama hazırlıyor.

Aktarılan bilgilere bakılırsa firmanın şu anda Laf konusu müzik uygulaması üzerinde çalışan Ufak bir takımı var. Duolingo’nun meslek sayfasındaki iş ilanında hem müzik okuryazarlığının teorik bilgisini, hem de pratik öğretim tecrübesini birleştiren müzik eğitimi uzmanı arandığı yazıyor.

Duolingo kapsamı genişliyor

Şirket ayrıyeten hür çalışan müzik kompozisyonu ve müfredat danışmanına yönelik bir Amel ilanı da yayınladı lakin artık bu durum için müracaat kabul edilmiyor. İş tanımna nazaran uygulama tanınan müzikleri ve öğretmenleri kullanarak müzik teorisindeki Temel kavramları öğretecek.

Duolingo uygulaması, basit lisan öğrenme sistemi sayesinde bütün dünyada tanınan hale geldi. Lakin proje yavaş yavaş aniden Çok Yardımcı uygulamayı kapsayacak halde genişliyor. Şirket geçtiğimiz yılın Ekim ayında bir matematik uygulaması olan Duolingo Math‘i sundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir