Huawei AppGallery’de 5 milyon TL’ye varan Ramazan kampanyası başladı

Genel Mar 23, 2023 Yorum Yok
Huawei, kullanıcıların App Gallery’de Çeşitli fırsatlardan yararlanabileceği Ramazan Kampanyası’nı başlattı. 5 milyon TL’ye varan mükafatın dağıtılayacağı kampanya 21 Nisan’a kadar devam edecek.

Ramazan Kampanyası dört farklı başlık altında fırsat sunuyor: Puan İade, Şanslı Çark, Kaynak Değişimi ve Paylaş Kazan.

Puan İade

Puan İade aktifliği geçen Yıl Ramazan ayında olduğu üzere bu Ramazan ayında da karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde satın alım yapan kullanıcılar yüzde 20’ye varan Huawei puanı kazanacak. Örneğin, favori oyunlarında 800 TL bedelinde uygulama içi yükseltme satın Meydan bir oyuncu, bu bedelin %20’si kıymetinde Huawei Puan iadesi kazanacak. Bu Puanlar daha sonra oyunlar ve HUAWEI Cloud, AppGallery ve HUAWEI Temalar üzere diğer Huawei uygulamaları ile kullanılabilir.

Şanslı Çark

Kesin yararlı Şanslı Çark etkinliğinde iştirakçiler, uygulama içi satın alımlarında 450 TL ve üzeri her AppGallery oyun içi satın alma süreci, oyunculara şanslı çekiliş hakkı kazanma bahtı sağlayacak. Bu kullanıcılar ister yüksek puanlarını geçmek isteyen faal oyuncular isterse ailesi ile vakit geçirirken yapacak bir şeyler arayanlar olsun, Ramazan cümbüşüne katılan bütün iştirakçilerin Özel bir şey alacağı manasına geliyor.

Faaliyet etkin kullanıcıları daha Fazla ödüllendirmeye yönelik olduğu için, ne kadar Çok oyun içi Nakit harcanırsa o kadar Çok şanslı çekiliş hakkı kazanılacak. İştirakte rastgele bir kısıtlama olmadığı için, oyuncular çokça Ödül kazanmayı dört gözle bekleyebilirler.

Kaynak Değişimi

Bir ay sürecek promosyon teklifleri, kullanıcı etkileşimini artıracak Kaynak Değişimi aktifliğiyle de destekleniyor. Bunun için, 50 TL ve üzeri uygulama içi satın alım yapan kullanıcılar, oyun içi kaynaklarla değiştirilebilen Ramazan Işıkları kazanacak ve oyun ortamını ferdî tercihleri karşılayacak halde özelleştirirken etkileşimini de artıracak.

Paylaş Kazan

Kampanyanın Özel Paylaş Kazan aktifliği, kullanıcıları ödüllendirmek için daha da özelleştirildi. Kampanya temasını arkadaşlarıyla paylaşan kullanıcılar 26 TL bedelinde Huawei Kuponu kazanabilirken, kampanyayı daha Çok paylaşanlar daha Çok kazanma talihi elde ediyor. Bu Kuponlar, gelecekteki uygulama içi satın alımlarda kullanılabilir ve nihayet kullanma tarihi yoktur.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir