Nothing Ear 2 tanıtıldı: AirPods Pro 2 alternatifi

Genel Mar 23, 2023 Yorum Yok
Nothing Tech, Ear 2 kablosuz kulaklığını tanıttı. Haziran 2021’de tanıtılan Nothing Ear 1’e kıyasla tasarım açısından pek bir değişiklik yok lakin teknik özellikler kısmında eklemeler mevcut. Gelişmiş ANC, LHDC dayanağı, kişiselleştirilen ses profilleri üzere özelliklerle gelen Nothing Ear 2, Apple AirPods Pro 2’ye nazaran daha Müsait fiyatla satışa çıkacak.

Nothing Ear 2 özellikleri

Nothing Ear 2, Hi-Res ses akışına müsaade veren LHDC 5.0 ses codec bileşenini destekliyor. Kulaklıklar ayrıyeten Nothing X uygulaması üzerinden süratli bir testle kalibre edilebilen yeni kişiselleştirilmiş ses profiline sahip. Uygulama ile ekolayzır ayarları da yapılabiliyor. Ear 2, muhakkak kulak profiline ve etrafa nazaran istenmeyen sesleri kesen aktif gürültü tedbire özelliğine de sahip.

Nothing, 11.6mm şoförleri grafen ve poliüretan gereçten yapılmış yeni bir diyafram ünitesini güncellemiş. Bununla birlikte, gürültülü ortamlarda sesin daha düzgün izole olmasını sağlayan ses alma özelliği de güzelleştirilmiş. Ear 2, çift eşleştirme özelliğine de sahip; Android telefonlarda Google Fast Pair’ı destekliyor.

Pil ömrü açısından, Nothing Ear 2, şarj kutusuyla Bir arada 36 saate kadar dayanıyor. IP55 ve IP54 sertifikalarına sahip olan kutu, USB-C kablosuyla yahut kablosuz olarak (2.5w hızda) şarj olabiliyor.

Nothing Ear 2 fiyatı

Nothing Ear (2), 150 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacak. 28 Mart’tan itibaren Nothing’in resmi sitesi ve muhakkak perakende mağazalarıdan satın alınabilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir