Hollywood filmlerindeki efektleri yapan şirketin ultra gerçekçi oyunu heyecan yarattı

Yazılım Kas 10, 2022 Yorum Yok

Hollywood sinemaları için Özel efektler oluşturma konusunda uzmanlaşmış Güney Koreli EVR Studio, Project TH kod isimli ultra gerçekçi sinematik aksiyon oyunun fragmanını yayınladı. Paylaşılan imajlar daha şimdiden oyun severlerde büyük heyecan uyandırdı.

Project TH’deki TH kısatması Two Hearts yani “iki kalp” manasına geliyor. Oyun, Güney ve şimal Kore‘nin birleşmenin eşiğinde olduğu yakın geleceği anlatacak. Ekran başındakilere gerçek vakitli sinematik sahnelerin yanı Dizi yakın dövüş ve Türlü silahların kullanıldığı uzun menzilli çatışmalar içeren AAA düzeyinde bir oyun tecrübesi sunacak.

Project TH’de her biri kendine mahsus üç anne oynanabilir karakter yer alacak. özel bir değişim programıyla Güney Kore’ye gelen Alelade bir şimal Koreli asker, tanınan bir K-Pop yıldızı ve ID: Ghost lakaplı gizemli bir terörist. Geliştiricilere nazaran oyun yüksek dozda tansiyon vaat ediyor.

1’e 1 ölçekte Seul inşa ediliyor

Project T,H Max Payne’i andıran bir üçüncü Şahıs aksiyon oyunu olacak. hikaye tıpkı olayları ve durumları üç farklı perspektiften gösterecek biçimde ilerlerken, bunlar sonunda genel bir kıssada birleşecek. anne aksiyon 3D tarama teknolojisi ile 1’e 1 ölçekte inşa edilen Seul kentinde yaşanacak.

Squid Game’den Heo Sung-tae

Projedeki üç anne karakterden ikisi Ünlü aktörler Lee Hong-nae ve Heo Sung-tae tarafından canlandırılıyor. İkinci ismi Netflix’in rekorları alt üst eden dizisi Squid Game‘den hatırlayacaksınız. EVR Studio şimdi oyun için bir çıkış tarihi açıklamadı lakin Project TH’nin PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkacağı söyleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir