HBO Max, isim değiştirdi: İşte yayın tarihi ve abonelik fiyatları

Genel Nis 22, 2023 Yorum Yok
Warner Bros. Discovery, Çarşamba günü gerçekleşen basın etkinliğinde HBO Max’in artık Max olarak hizmet vereceğini duyurdu ve istikbal projeleri paylaştı. Max’e her ay ortalama 40’tan Çok yeni sinema ve sıra dönemi eklenecek. Max, 23 Mayıs’tan itibaren Amerika’da yayına başlayacak.

Max abonelik fiyatları

Max’te üç abonelik seçeneği olacak. Birinci iki plan var HBO Max fiyatlandırmasıyla birebir ve şirketin açıklamasına nazaran, yeni hizmet kullanıma sunulduğunda var HBO Max aboneleri için fiyat değişikliği olmayacak. Üçüncü abonelik seçeneği olan Max Ultimate, 4K UHD içerikleri aynı anda dört ekranda izlemeye müsaade verecek. Yeni Max (HBO Max) abonelik fiyatları şu biçimde:

  • Max Ad-Lite (Aylık 9.99 dolar yahut yıllık 99.99 dolar): Tıpkı anda 2 ekran, 1080P HD, indirme yok, 5.1 surround ses
  • Max isim Free (Aylık 15.99 dolar yahut yıllık 149.99 dolar): Tıpkı anda 2 ekran, 1080P HD, 30 içerik indirme, 5.1 surround ses
  • Max Ultimate isim Free (Aylık 19.99 dolar yahut 199.99 dolar): Birebir anda 4 ekran, 4K UHD, 100 içerik indirme, Dolby Atmos

Warner Bros sinemaları sinemalardan Çabucak sonra 4K kalitede! 

Max Ultimate aboneliğinde Game of Thrones, The Last of Us, Harry Potter, The Lord of the Rings, The Dark Night Trilogy üzere tanınan diziler iç 4K UHD kalitede sunulan geniş içerik kataloğu olacak. Ayrıyeten bu Yıl ve gelecekte vizyona girecek tüm Warner Bros. sinemaları sinemada gösterime girdikten Çabucak sonra Max’te 4K kalitede izlenebilecek.

Discovery içerikleri de olacak

Max, HBO Max’in bütün içerikleriyle Discovery’nin en yeterli içeriklerini derleyecek. Gerçek cürüm, reality, yemek, Güldürü ve daha birçok çeşitte sıra ve sinemadan oluşan geniş bir kitaplığa sahip olacak. Tüm HBO dizileri ve filmleri, Max Özgün üretimleri ve Warner Bros., DC Universe, Cartoon Network, Turner Library, Looney Tunes, Adult Swim ve daha fazlasından seçili diziler ve sinemalar olacak. Ayrıyeten HGTV, Food Network, TLC, ID, Magnolia, Discovery ve daha fazlasından gerçek hayat dizileri olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir