Twitter’a kripto para alım satım özelliği geliyor

Genel Nis 22, 2023 Yorum Yok
Twitter‘a kripto ve Üleş senedi alım-satım özelliği geliyor. CNBC’de yer Meydan habere nazaran, yeni özellik bugün prestijiyle kullanıma sunulacak. Şirketin yaptığı açıklamada, kullanıcılar piyasa grafiklerini görüntüleyebilecek. 

Son periyotta toplumsal medya devi Twitter ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. nihayet olarak Twitter’ın, yatırım platformu eToro ile Amel birliği yaptığı belirtildi. Platformunda $cashtag uygulamasının genişletileceği Anlatım edildi.

Twitter kullanıcıları eToro aracılığıyla direkt Twitter üzerinden kripto Nakit ve Üleş senedi alıp satabilecek. eToro’dan yapılan açıklamada, Twitter cashtag’lerinin Fazla daha Çok enstrümanı ve varlık sınıfını kapsayacak biçimde genişletileceği Anlatım edildi. Cashtag isimli özellik ile Twitter’da TradingView bilgileri kullanılarak S&P 500 üzere endeks fonları, şirket payları ve kimi kripto varlıklara ait bilgiler görüntülenebiliyor. eToro entegrasyonuyla Birlikte artık alım satım da yapılabilecek.

Öte yandan Elon Musk, Twitter’ı satın almanın, X’in yaratılmasını hızlandıracağını söylemişti. Musk, Twitter‘ı satın aldıktan sonra Kıymetli değişimler hayata geçirmişti. Hatırlatmak gerekirse, Twitter çalışan sayısı 8.000’den 1.500’e düşürülmüştü. bütün reklam verenlerin uygulamaya Geri döndüğünü belirten Musk, şirketin gelir ve sarfiyatının kabaca başa baş düzeyine geldiğini açıkladı. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir