Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Google’dan 2022 Dünya Kupası mini oyunu: Multiplayer oynanıyor

Google’dan 2022 Dünya Kupası mini oyunu: Multiplayer oynanıyor

admin admin -
19 0
2022 FIFA Dünya Kupası heyecanı Katar’da başladı. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca futbol tutkunu ve takipçisi, ekranlara kitlendi. Google, bu Özel gün için küçük oyun çıkardı.

Google’dan oynanan multiplayer futbol oyunu

Dünya genelinde takip edilen Değerli etkinliklerde ekseriyetle Google anne sayfasında bir çizim, eşsiz bir animasyon yahut oyun görürüz. FIFA 2022 Dünya Kupası maçlarının başlamasıyla birlikte, şirket futbolseverlerin kendi ortalarında da gayret edebileceği küçük oyun çıkardı. Gol atma oyunu, Google’dan oynanabilen birinci multiplayer oyunu olma özelliğini taşıyor.

Google’ın Dünya Kupası oyununu oynamak için, telefondan “dünya kupası” araması yapıp, sağ alt köşedeki futbol topu simgesine dokunmak gerekiyor. Ekip seçiminin akabinde gol atma gayreti başlıyor. Google’da mühendislikten Mesul reis yardımcısı olan Rajan Patel, haberi Twitter üzerinden paylaştı. En Aka spor etkinliğinde taraftar etkileşimini artırmak için olağanüstü bir metot ve görünüşe nazaran şimdiden milyonlarca insan oyunu denemiş. Her Dünya Kupası maçı için, her iki kadronun taraftarlarının altın gol çabasına girdiği küçük oyunlar var.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir