Google Pixel Fold’un muhtemel fiyatı sızdırıldı: Sınıfının en ucuzu olabilir

Genel Mar 17, 2023 Yorum Yok
Ekran teknolojilerinin bir oldukça gelişmesi ile Birlikte akıllı telefon üreticileri katlanabilir modellere yönelmeye başladı. Bu isimler arasından Google, yakında birinci katlanabilir telefonu Pixel Fold modelini piyasaya sürecek. Bugün uzun müddettir söylentiler ile gündemde olan aygıtın muhtemel çıkış fiyatı sızdırıldı.

Pixel Fold’un beklenen fiyatı muhakkak oldu

Bildirilenlere nazaran Google Pixel Fold, 1.300 ila 1.500 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacak. Bu sayıları yanlışsız olarak kabul edersek, şirketin katlanabilir pazara rekabetçi bir giriş yapacağını söyleyebiliriz. Hakikaten Samsung Galaxy Z Fold 4, 1.800 dolardan başlayan fiyatlar ile kullanıcıların karşısına çıktı. Google Pixel Fold ise görünüşe nazaran en yakın rakibinden 500 dolara kadar daha ucuz olacak. 

Ayrıca sızıntı kaynağı, merakla beklenen Pixel Fold ve orta Sınıf Pixel 7a modellerinin Mayıs 2023’te düzenlenecek Google I/O 2023 etkinliğinde tanıtılacağını bildirdi. Bilmeyenler için, bütçe telefonu Pixel 7a’nın yaklaşık 450 ila 500 doları ortasında bir fiyat etiketiyle piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Söz konusu fiyatın Pixel 6a’nın lansman fiyatıyla Derhal derhal birebir olduğunu belirtelim. Fakat bütün bu bilgileri doğrulamak için bir müddet daha beklememiz gerekiyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir