Oppo Find X6 Pro ile düşük ışıkta çekilen fotoğraf örnekleri paylaşıldı

Genel Mar 17, 2023 Yorum Yok
Oppo Find X6 serisinin amiral gemisi modeli olan Oppo Find X6 Pro’dan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. O denli ki günümüze kadar olan sızıntılar yeni akıllı telefonların kamera dizaynıyla pazara savlı bir giriş yapacağını gösterdi. Artık OnePlus’ın CEO’su ve kurucu ortağı Peta Lau, Find X6 Pro’dan alınan kimi etkileyici düşük ışıklı kamera örneklerini paylaştı. 

Oppo Find X6 Pro’nun etkileyici fotoğraf örnekleri paylaşıldı

Oppo Find X6 Pro’dan alınan manzaraların OnePlus cephesinden paylaşılması sizlere biraz şaşırtan gelebilir. Fakat her iki şirketin de akıllı telefon pazarında BBK Electronics’e bağlı olduğunu hatırlatalım. Paylaşılan imgelere gelirsek, Find X6 Pro’nun düşük Fer performansını göstermek ismine üç fotoğraf bulunuyor. 

Üst seviye yetkili karşılaştırma için hangi telefonun kullanıldığını belirtmedi. Lakin Oppo Find X6 Pro’nun öteki iki manzaraya kıyasla hayli Çok ayrıntıyı müdafaayı başardığını söyleyebiliriz. Hakikaten Fer kaynaklarında rastgele bir çok pozlama olmadan net bir imaj bizleri karşılıyor. 
Bildirilenlere nazaran Oppo Find X6 Pro, ön tarafında 2K çözünürlük, 120Hz yenileme suratı ve 10 bit renk derinliği ile dikkat çeken 6,8 inç boyutlarında E6 AMOLED ekrana sahip olacak. Ayrıyeten bu ekranın Oppo’nun kendi geliştirdiği panel teknoloji sayesinde 2.500 nit parlaklık değerine ulaşabileceği belirtiliyor. 

Arka kısımda ise yeni amiral gemisi 1 inçlik Sony IMX989 ana sensör içeren 50MP üçlü kamera sistemiyle karşımıza çıkacak. Bu heyetime biri geniş açılı Öteki ise periskop olmak üzere iki Sony IMX890 sensör eşlik edecek. Ön kısımda ise 32 MP Sony IMX709 kamera bizleri karşılayacak.

Oppo Find X6 serisinin, 21 Mart tarihli Özel bir aktiflikte tanıtılması bekleniyor. Ayrıyeten bu aktifliğe amiral gemisi Oppo Pad 2, Enco Free 3 kablosuz kulaklıklar üzere bir sıra yeni Aygıt da iç olacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir