Google Pixel 7a tanıtım videosu sızdırıldı: İşte tasarımı

Genel May 10, 2023 Yorum Yok
Android ekosisteminin başında yer Meydan Google, yaklaşan Google I/O 2023 etkinliğinde yeni nesil Pixel 7 telefonlarını duyuracak. Bu bağlamda Pixel 7, Pixel 7 Pro ve nispeten daha Müsait fiyatlı Pixel 7a hakkında yeni sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Artık de lansmana saatler kala, Pixel 7a’nın tanıtım görüntüleri gün yüzüne çıktı.  

Google Pixel 7a tanıtım görüntüsü sızdırıldı

Son raporlara nazaran Pixel 7 ailesinin bütçe modeli Pixel 7a, ön tarafta FullHD+ çözünürlük ve 90Hz yenileme suratı sunan 6,1 inç boyutlarında OLED ekrana sahip olacak. Kaputun altında ise Google Tensor G2 işlemciden Sıkıntı alacak aygıta, 64MP birincil, 13MP ultra geniş ve 13MP selfie sensörleri eşlik edecek.

Paylaşılan tanıtım görüntüsüne baktığımızda ise, cihazın dört farklı renk seçeneğinde satışa sunulacağını görüyoruz. Bunlar kuvvetle olası Siyah, Beyaz, Mavi ve Buz Beyazı olacak. Ayrıyeten yeni manzaralar, bütçe aygıtın tasarımsal olarak Pixel 6a serisini Temel alağını doğruluyor. Ön yüzünde selfie kamerası için ortalanmış deliğe sahip olan telefonun ses ve Güç tuşları sağ çerçeveye yerleştirilmiş.

Google Pixel 7a’nın ilerleyen saatlerde düzenlenecek Google I/O 2023 etkinliğinden Çabucak sonra satışa çıkması bekleniyor. Sızıntılara nazaran bütçe telefonu 499 dolar fiyat etiketine sahip olacak ve Google’ın nihayet ”a” serisi telefonu olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir