Samsung, amiral gemilerinde One UI 6.0 testlerine başladı

Genel May 10, 2023 Yorum Yok
Google’ın Android 14’ü resmen duyurmasına saatler kala, görünüşe nazaran Samsung birkaç amiral gemisi telefonunda One UI 6.0‘ı test ediyor. Samsung, Android 13 ile Bir arada süratli bir formda One UI 5.0 sürümünü geliştirerek aygıtlarına süratli bir halde güncellemeleri vermişti. Bu sürümde de Samsung tıpkı halde hızlı bir güncelleme devri geçirecek diyebiliriz.

Samsung, One UI 6.0 testlerine başladı

Belirtilenlere nazaran Twitter kullanıcısı @tarunvats33 Samsung’un sunucularında birinci One UI 6 test yapısını tespit etti. Tespit edilen Eser yazılımı Galaxy S23 Ultra üzerinde dahili testler için tasarlanmış ve S918BXXU1BWE2 (sondan dördüncü harf yeni sürümü Anlatım ediyor, A’dan B’ye yükseltiliyor) tanımlamasını taşıyor üzere görünüyor. Galaxy S23 serisine ek olarak, Samsung’un Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4‘ü kullanarak One UI 6.0’ı dahili olarak test ettiğine dair deliller da bulunmuş durumda.

Teorik olarak bu, Galaxy S23 serisi ve 2022 yılında çıkan katlanabilir amiral gemisi telefonların bu yılın sonlarında Android 14 beta test programına birinci giren telefonlar olacağı ve birebir vakitte kararlı One UI 6.0 güncellemesini birinci Meydan telefonlar olabileceği manasına geliyor. Samsung’un Android 14 tabanlı One UI 6.0 güncellemeleri ne Vakit başlayacak bilinmiyor lakin geçtiğimiz Yıl olduğu üzere nihayet çeyrekte güncellemelerin dağıtıldığını görebiliriz. Bu ortada Google, Türkiye saati ile saat 20:00‘da I/O 2023 konferansı gerçekleştirecek. Bu aktiflikte Android 14’ün yanı Dizi yeni Pixel telefonlarının ve Çeşitli yapay zeka duyurularının yapılması da bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir