Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Galaxy Z Fold 5’e ait olduğu düşünülen prototip CES 2023’te görüntülendi: Çok daha ince olacak

Galaxy Z Fold 5’e ait olduğu düşünülen prototip CES 2023’te görüntülendi: Çok daha ince olacak

admin admin -
15 0
Katlanabilir akıllı telefon pazarının önderi Samsung, Galaxy Z Fold serisi ile hayli başarılı eserler üretse de aygıtların katlandığında kullanıcıya yaşattığı sorunlar, nihayet yıllarda tüketiclerinin canını sıkmaya başladı. nihayet vakitlerde dikkat çeken Oppo ve Xiaomi üzere firmaların katlanabilir telefonları ile daha rahat rekabet etmek için Samsung, Galaxy Z Fold 5’te Kıymetli değişiklikler yapabilir. Geçtiğimiz günlerde yeni menteşe dizaynına sahip olacağı belirtilen Galaxy Z Fold 5’ten birinci prototip görseli geldi.

Galaxy Z Fold 4 ve Z Fold 5 karşı karşıya

CES 2023’ten ortaya çıkan yeni bir fotoğraf, Galaxy Z Fold 4’ü ne olduğu meçhul bir aygıtın yanında gösteriyor. Emniyetli kaynaklardan gelen bilgilere nazaran ise bu aygıt, Samsung’un Galaxy Z Fold 5 için hazırladığı prototiplerden biri. Aygıtın ön ekranı yahut arka tarafı gözükmese de yeni menteşenin iyileştirmeleri aşikâr oluyor. Z Fold 4’ün bilakis bu Aygıt katlandığında neredeyse dümdüz oluyor ve telefon, katlı olduğu halde %30 civarı bir incelik kazanıyor.

Fotoğrafta gözüken aygıtın Galaxy Z Fold 5 olduğu Kesin olmasa da Samsung’un bu sene damla menteşe tasarımına geçeceği düşünülüyor. Yeni menteşe tasarımı ile Z Fold 5, evvelki kuşaklara nazaran Fazla daha rahat bir kullanım sağlayacaktır. Damla menteşe dizaynının evvelki jenerasyonlardan daha kıymetli olması Samsung’u fiyat artışına itebilir. Menteşe dizaynında yenilikler dışında Samsung’un bu Yıl Z Fold serisine dahili S-Pen eklemesi bekleniyor.  Bakalım 2023 katlanabilir telefonların dikkat çektiği bir sene olabilecek mi. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir