Galaxy Z Fold 5 hakkında yeni bilgiler: Tasarım değişmeyecek

Genel Mar 20, 2023 Yorum Yok
Samsung’un Galaxy Z Flip 5 katlanır telefonunda Aka tasarım değişikliğine gitmesi, Galaxy Z Fold 5’te tasarımı birebir tutması bekleniyor. Tipster Ice Universe, şirketin yeni katlanan telefonlar hakkında yeni bilgiler paylaştı.

Galaxy Z Fold 4’ten ayırt etmesi Sıkıntı olacak

Galaxy Z Fold 5’in, Galaxy Z Fold 4 ile birebir 6.2 inç kapak ekranına sahip olması bekleniyor. Yeni modelin sırf 0.2mm daha ince olacağı söyleniyor. Lakin katlandığında ortada boşluk göze çarpmayacak ve 1mm daha ince olacak.

Galaxy S23 serisindeki özelleştirilmiş Snapdragon 8 Gen 2 işlemciye sahip olacak telefon, yeni menteşe dizaynını kullanacak. Su damlası halinde olduğu bildirilen yeni menteşe, telefonun büsbütün düz bir formda katlanmasını ve anne ekranda neredeyse hiç katlama izi görünmemesini sağlayacak. Z Fold 5, evvelki modelden Fazla da hafif olmayacak.

Galaxy Z Fold 5, Z Fold 4 ile birebir dizayna sahip olmakla kalmayacak kamera tarafında da geliştirme sunmayacak. Samsung’un telefonun arka kamera donanımını değiştirmeyeceği söyleniyor. IPx8 sertifikasına sahip olacak telefon, Android 13 ile gelecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir