Galaxy Z Flip rakibi Vivo X Flip tasarımı belli oldu! İşte görüntüler

Genel Oca 12, 2023 Yorum Yok
Katlanabilir telefon rekabetinde Samsung’un ayak izini takip eden Vivo, yakında kapaklı dizayna sahip Vivo X Flip modelini piyasaya sürecek. Bugün uzun müddettir söylentileri dolaşan telefonun yeni şema görüntüleri paylaşıldı.

Vivo X Flip tasarımı doğrulandı

Paylaşılan imgeler, Vivo X Flip modelinin ZEISS imzalı kamera adasının Çabucak altında dikdörtgen bir harici ekran bulunacağını gösteriyor. Görünüşe nazaran bu ekran, 682 piksel genişliğinde olacak. Alüminyum bir menteşe ile desteklenen aygıtın ön tarafında ise, 1080 piksel genişliğinde bir ekran bizleri karşılayacak. Böylelikle Vivo X Flip’in, Vivo X90 serisinin tasarım lisanını takip edeceğini söyleyebiliriz.

Ayrıyeten yeni imgelere nazaran Vivo X Flip’in arka tarafında ikili sensör tasarımı, sağ tarafında ses tuşları ve bir Sıkıntı tuşu yer alıyor. Muhtemelen bu dizayna Yan tarafa monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı eşlik edecek. Yakın vakitli sızıntılar ise aygıtın Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti tarafından destekleneceğine işaret ediyor.

Vivo X Flip hakkında bilinenler şu Lahza için bunlarla hudutlu diyebiliriz. Şimdi resmiyet kazanmayan yeni telefonun, Galaxy Z Flip, Huawei P Pocket serisi, Moto Razr ve Oppo N2 Flip ile rekabet etmesi bekleniyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir