Galaxy Tab S8 ailesi için Android 13 güncellemesi başladı

Genel Kas 15, 2022 Yorum Yok
Geçtiğimiz Yıl Android 12 güncellemeleri ile öteki Android üreticilerine Örnek olan Samsung, bu yılki güncellemelerine de misal bir halde başladı. 15 Ağustos’ta Pixel aygıtları için yayınlanan Android 13, geçtiğimiz ayda One UI 5.0 ile birlikte birçok Samsung aygıtı için yayınlandı. Galaxy S20, S21, S22, Galaxy Note 20, Galaxy A53 ve Galaxy A33 aygıtlarından sonra bu güncelleme Galaxy Tab S8 ailesi için yayınlandı.

Şimdilik sırf 5G modelleri için yayınlandı

Birçok telefonuna One UI 5.0 güncellemesini yayınlayan firma, artık de bu güncellemeyi Galaxy Tab S8 ailesi için yayınladı. Başlangıç olarak birtakım Avrupa ülkelerinde yayınlanan güncelleme şimdilik sırf tabletlerin 5G modelleri için kullanıma sunuldu lakin önümüzdeki haftalarda Wi-Fi modelleri de birebir güncellemeye kavuşacaktır.

Yenilenmiş dinamik tema seçenekleri, kapalılık ve Emniyet iyileştirmeleri, üst üste binmiş widget dayanağı üzere birçok yeniliği beraberinde getiren One UI 5.0, Samsung Dex moduna da Kıymetli yenlikler getiriyor. Şayet Galaxy Tab S8 serisinden bir modele sahipseniz tertipli olarak güncelleme denetimi yapmanızı öneririz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir