Galaxy S23 Ultra için yeni detaylar paylaşıldı: İddialı hoparlör ve kamera geliştirmeleri sunacak

Genel Oca 13, 2023 Yorum Yok
Samsung, önümüzdeki haftalarda düzenlenecek Galaxy Unpacked 2023 etkinliğinde Galaxy S23Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra modellerini tanıtacak. Yeni aktifliğe kısa bir mühlet kala, serinin zirve modeli Galaxy S23 Ultra hakkında kimi Enteresan ayrıntılar ortaya çıktı.

Galaxy S23 Ultra’nın yeni özellikleri sızdırıldı

Ice Universe tarafından bildirilenlere nazaran Galaxy S23 Ultra, daha yeterli bir dinleme tecrübesi için hoparlör ve bas kalitesinde gözle görülür bir artış sunacak. Yeni aygıtta dikkat çeken bir öteki gelişme ise kamera tarafında. Sızıntı kaynağı, Galaxy S23 Ultra’nın yavaş odaklanma problemlerini ortadan kaldıracağını ve “mükemmel bir sarsıntı önleme” sunacağını söylüyor.

Son olarak Samsung, amiral gemisinin mikrofon kalitesinde de Değerli bir yükseltmeye imza atacak. Böylelikle aygıtın hem aramalarda hem de görüntü kaydı sırasında daha yeterli multimedya tecrübesi sunması bekleniyor. Temel Galaxy S23 ve Galaxy S23+ modellerinin yeni özellikleri içerip içermeyeceği şimdi bilinmiyor. Akıllı telefonlar hakkında merak edilen bütün ayrıntıların, 1 Şubat tarihli Galaxy Unpacked etkinliğinde açıklanacağını söyleyebiliriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir