Galaxy M54, Samsung’un destek sayfasında ortaya çıktı

Genel Mar 19, 2023 Yorum Yok
2023 yılına girmemiz ile yeni akıllı telefonlarını tanıtmaya başlayan Samsung, Galaxy S ve Galaxy A serilerinde Değerli güncellemeler yaptı. öteki bir orta düzeyi serisi olan Galaxy M de yakında yeni üyelerine kavuşacak. Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Galaxy A54’e benzerlik göstermesi beklenen Galaxy M54, Samsung’un takviye sitesinde ortaya çıktı.

Çift sim ve 5G temasına sahip olacak

Samsung Kolombiya tarafından yayına açılan takviye sayfası, Galaxy M54 hakkında birtakım bilgileri göz önüne seriyor. M546B kod ismi ile istikbal olan aygıt, çift sim takviyesine ve 5G temasına sahip olacak. Aygıtın görselleri ve donanım özellikleri bu sitede ortaya çıkmasa da sızıntılar sayesinde Aka ölçüde biliniyor.

Galaxy M54 5G’nin Galaxy A54’te kullanılan 50MP anne kamera sensörü yerine 108MP bir sensöre sahip olması bekleniyor lakin bu sensörün OIS dayanağına sahip olmayabileceği belirtiliyor. Ayrıyeten Galaxy A54’te kullanılan Gorilla Glass arka panelin M54’te yer almayacağı kestirim ediliyor. Aygıtın Exynos 1380 işlemcisinden ve 6/8GB RAM’den Güç alması beklenen aygıtın 5000mAh bataryaya ve 25W süratli şarj dayanağına sahip olması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir