Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Fitbit’in yeni akıllı saat modelleri Versa 4, Sense 2 ve Inspire 3 Türkiye’de satışa çıkıyor

Fitbit’in yeni akıllı saat modelleri Versa 4, Sense 2 ve Inspire 3 Türkiye’de satışa çıkıyor

admin admin -
12 0
Türkiye’de Bilkom teminatıyla satışa sunulan Fitbit’in kısa mühlet Evvel küresel lansmanını yaptığı sıhhat ve zindelik odaklı yeni akıllı saatleri, Fitbit Versa 4, Sense 2 ve Fitbit Inspire 3 Türkiye’de satışa çıkıyor.

Yakın devirde resmi olarak Google bünyesine katılan Fitbit’in yeni akıllı saat modellerinden Fitbit Versa 4 ve Sense 2 yeni Fitbit OS tarafından destekleniyor. kolay Uzaklık yüzü ile kullanıcılara başarılı bir akıllı saat tecrübesi sunan aygıtların her ikisi de ince ve hafif dizaynları ile öne çıkıyor.

Sense 2

Stresi daha uygun yönetme konusunda da bedenin gerilim karşısındaki reaksiyonunu ölçen cEDA gövde reaksiyon sensörü ile gelen Sense 2, gün uzunluğu gerilim düzeyinin izlenmesine Yardımcı oluyor. Bu sensör sayesinde Aygıt ayrıyeten gerilim düzeyini ölçmek için kalp atış suratı değişkenliğini ve gövde ısısını kullanıyor. Bu biçimde, potansiyel tetikleyicilerin ayrım edilmesine, Vakit içinde dayanıklılığı artırmak için bir Özel bir gerilim idaresi uygulaması oluşturulmasına İmkan tanıyor.

SpO2 teknolojisini de destekleyen saat, kapsamlı bir sıhhat ve fitness verisi sunuyor. gövde Yansısı sensörüne ek olarak akıllı saat teneffüs suratı ve dinlenme kalp ritmi ölçümü üzere Türlü tıbbi özelliklerini bünyesinde barındırıyor. 10 güne kadar batarya ömrü sunan Sense 2, 10 dakikada %75’e dolum sağlayan süratli şarj teknolojisiyle geliyor. Saatteki en Değerli özelliklerden biri 2022’nin sonunda devreye girecek olan Google Maps ve Wallet entegrasyonu olacak. Fitbit Sense, 6.499 TL fiyat etiketiyle satışta olacak.

Versa 4

Fitbit OS sayesinde daha kolay, daha kolay ve daha süratli çalışan bir spor odaklı akıllı saat olan Versa 4, HIIT, yük kaldırma, CrossFit iç olmak üzere 40’tan Çok spor modu ile geliyor. GPS fonksiyonu ve Fitbit Premium aracılığıyla binden Çok antrenman seti ve dikkat oturumuna sahip bu hafif, rahat ve giyilebilir aygıt, birebir vakitte aktiviteler sırasında bile kullanışlı ve sağlam.

Stres ölçümü, kalp ritmi takibi üzere sıhhat kapsamlı sıhhat bilgilerine ek olarak cEDA gövde reaksiyon sensörü ile gelen Sense 2, gün uzunluğu gerilim düzeyinin izlenmesine Yardımcı oluyor. Aygıt ayrıyeten, uyku izleme özelliği ile 7/24 gövde denetimini destekliyor.

Fast Pair ve birçok Google uygulamasını kullanabileceğiniz Versa 4, 2022’nin sonunda devreye girecek olan Google Maps ve Wallet ile geliyor. 6 günlük bir pil ömrüne sahip olan akıllı saat, süratli şarj dayanağı ile geliyor ve bataryası 10 dakikada %75 düzeyine ulaşıyor. Fitbit Versa 4, 4.999 TL fiyat etiketiyle satışta olacak.

Inspire 3

Giriş segmentinde konumlanan Fitbit Inspire 3 akıllı bileklik, ise ince tasarımı ve 10 güne varan pil ömrüyle dikkat çekiyor. Aktivite, kalp atış suratı, uyku, gerilim ve daha fazlası üzere Temel ölçümleri 7/24 çarçabuk izleyebileceğiniz aygıt, 50 metreye kadar suya güçlü oluşu ile ince ve hafif tasarımı ile dikkat çekiyor.

Renkli dokunmatik ekrana sahip Inspire 3, aktivitenizin ve uykunuzun gerilim düzeyinizi nasıl etkilediğini görebilmeniz için bütün kıymetlerinizi Biricik bir yerden takip etmeyi kolaylaştırıyor. Uyumak için aygıtınızı taktığınızda, Uyku Basamakları ve Uyku Puanı ile uyku kaliteniz hakkında bilgi edinebiliyor ve akabinde uykunuzu Vakit içinde düzgünleştirmeye Yardımcı olmak için yatma vakti hatırlatıcısı, SmartWake alarmı yahut bileğinize rehberli soluk alma üzere uygulamaları deneyebiliyorsunuz. Ayrıyeten Gerilim Yönetim Puanı ile bedeninizin fizikî gerilim belirtileri gösterip göstermediğini takip etmenize Yardımcı olacak farkındalık idmanlarını de size sunuyor. Aktivitenizin, uykunuzun ve geriliminizin bedeninizi nasıl etkilediğini aygıtın Denetim panelinde görebiliyorsunuz. Fitbit Inspire 3, 2.199 TL fiyat etiketiyle satışta olacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir