Find My Kids’in tüm özellikleri deprem nedeniyle ücretsiz oldu

Genel Şub 17, 2023 Yorum Yok
Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki sarsıntıların akabinde okullar tatil edilmişti. 71 vilayette okullar bu Pazartesi (20 Şubat 2023) açılıyor. Öğrencilerin okula dönmesiyle Birlikte velilerin aklı çocuklarında olacak.

Anne ve babalar, zelzelenin getirdiği telaşla Bir arada çocukları hakkında daha Çok tasa duyacak. “Çocuğum sanki okula vardı mı?”, “Şu anda nerede?”, “Ne Vakit meskende olur?” üzere soruları Çabucak her gün sormaya başlayacaklar. Zelzelenin getirdiği tasayı biraz olsun hafifletmek isteyen Find My Kids uygulaması, Find My Kids olağanda fiyatlı olan özelliklerini Türkiye’de olağanlaşma sürecine kadar büsbütün fiyatsız olarak sunuyor.

Konuyla ilgili İzah yapan Find My Kids diyar Müdürü Neşen Yücel, “Depremlerde yaşanan kayıplardan Dolayı Aka bir hüzün içindeyiz. Bölgedeki herkesin ve sevdiklerinin acısını paylaşıyoruz. Hayatını kaybedenlere rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diliyoruz. Sahiden Fazla güç bir durum yaşıyoruz ülke olarak. Lakin öğrencilerimizin de okullarına dönmesi gerekiyor. Bu durum Natürel ki Ebeveyn babalar için hiç kolay değil. Zira hem yüreklerde zelzelenin oluşturduğu tasa hem de akıllarda bu tasaya bir tahlil arama telaşı var. Üstelik zelzele bölgesinden öbür kentlere gelen Fazla sayıda öğrencimiz de bulunuyor. İşte biz de tam bu noktada Ebeveyn babaların tasalarına bir tahlil üretmeye Yardımcı olmak için zelzelelerin akabinde uygulamamızı bütün Türkiye’de fiyatsız olarak kullanıma sunmaya başladık. Fiyatsız kullanım imkanını yardım seferberliği müddetince, ülkemizde durum biraz olsun normalleşene kadar sürdüreceğiz. Şu Lahza için Find My Kids’i telefonuna indirip kuran herkes uygulamanın bütün özelliklerinden hiçbir kısıtlama olmadan yararlanabilir” dedi.

Kendi telefonunuza ve çcouğunuzun telefonuna indirebileceğiniz Find My Kids uygulaması sayesinde çocuğunuzun konumunu görebilir, okula vardığında bildirim alabilir, çocuğunuz telefonunu açmıyorsa İkaz zili çalabilir, pil düzeyini Denetim edebilir ve Çeşitli misyonlar verebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.findmykids.app

Find My Kids: Parental Сontrol Lifestyle Ücretsiz 168,5 MB

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir