Film, dizi ve oyun indirmek için en iyi torrent siteleri (2023)

Genel Şub 28, 2023 Yorum Yok

Çalışan torrent sitesi bulmak hem güç hem de tehlikeli olabiliyor. En uygun torrent siteleri bile kimi telif hakkı ihlali nedeniyle kapatılıyor. Ayrıyeten Google üzerinden torrentler indirmek için site ararken tehlikeli linkler ve rahatsız edici reklamlarla müsabakanız mümkün. Pekala; oyun, sıra ve sinema torrentler nereden indirilir? 2023 için en yeterli fiyatsız torrent siteleri burada.

En uygun torrent siteleri ⬇️

İnançlı ve sağlam içerikler sunan en düzgün torrent sitelerini bu listede bulabilirsiniz. İşte sinema, TV dizileri ve oyunları free download etmek için Dünyanın en popüler torrentler siteleri:
 • The Pirate Bay
 • 1337x
 • RARBG
 • YTS
 • Kickass Torrents
 • TorLock
 • Torrentz2
 • LimeTorrents
 • TorrentDownloads
 • FitGirl Repacks
 • Skidrow & Reloaded
 • IGGGAMES
 • EZTV

1️⃣ The Pirate Bay

Torrentler hakkında en küçük bilgisi olan herkes The Pirate Bay’i duymuştur. Kapsamlı torrent veritabanı sayesinde P2P belge paylaşım sitelerinin hükümdarı demek yanlış olmaz.

Pirate Bay, 2013 yılında premium içerikleri fiyatsız olarak sunan kesin bir platform olarak başladı. Sinemalar, oyun torrentleri, müzik, dizi, fiyatsız program iç olmak üzere farklı kategorilerden milyonlarca torrent içeriyor. Birinci Defa torrent indirecek birinin çabuk alışabileceği arayüze sahip ve istediğiniz içeriğe Yalın bir aramayla erişebiliyorsunuz, kategoriler ortasında kaybolmuyorsunuz. Ayrıyeten geniş veritabanı aniden Çok link sağladığından istediğiniz içeriği bulamamanız Fazla güç. Magnet linkler iç çalışan kontakları basitçe bulabilir ve istediğiniz belgeyi daha kolay elde edebilirsiniz. Pirate Bay’e VPN ile erişebilirsiniz.

2️⃣ RARBG

RARBG, tıpkı vakitte torrent izleyici üzere fonksiyon gören torrent indirme siteleri ortasında. En Fazla girilen torrent siteleri ortasında olan RAR BG, farklı kategorilerden içerikler sunuyor ve istediğinizi indirmeniz için birden Çok link veriyor.

İstediğiniz programı, sinema ve diziyi, yahut Öbür bir içeriği süratlice aratarak Fazla sayıda alakalı irtibata ulaşabilirsiniz. RARBG de telif hakkı ihlali ve korsanlık nedeniyle Türkiye iç birçok ülkede kapalı ve VPN ile erişilebiliyor.

3️⃣ 1337x

1337x, en tanınan torrent siteleri ortasında. Torrent sitesi, kesintisiz gezinme için Aleni dizinlere sahip şık bir arayüzle karşılıyor. Birebir vakitte farklı kategorileri içeren devasa bir torrent koleksiyonu içeriyor.

Ücretli programların aktivasyon evrakları, oyun ve sinemaları indirmek için bu siteyi kullanabilirsiniz. Ayrıyeten torrent izleyiciyi kullanırken içerik sınırlamaları konusunda endişelenmenize gerek yok. Pirate Bay’de olduğu üzere birebir içerik için magnet linkler de iç birdenbire Fazla ilişki sunuyor. Siteye Fazla sık torrent ekleniyor.

4️⃣ YTS

YIFY, torrent sinema siteleri ortasında en popüleri. Torrent sinema indirmek için Özel bir site arıyorsanız, Pirate Bay’den sonra en Fazla ziyaret edilen torrentler siteleri ortasında ikinci sırada olan YTS’ye göz atmalısınız.

En yeni sinemalardan en eski sinemalara, klasiklere, bulması güç filmelere geniş bir içerik sunuyor. Sinema severler için en yeterli torrent sitelerinden biri ve Netflix’e benzeri arayüz ile karşılıyor.

5️⃣ FitGirl Repacks

FitGirl Repacks, en âlâ oyun torrentler siteleri ortasında. diğer torrent indirme sitelerinden farklı olarak oyun torrentleri moderatörler yüklüyor. Üyeler yükleme yapamıyor, sadece indirmelerine müsaade veriliyor.

Oyun torrent indirme sitesinde Türlü oyunlar Mevcut ve arayüz olabildiğince sade. Dilediğiniz oyuna süratlice erişmeniz için arama çubuğu mevcut. En nihayet torrentler üst kısımda bulunurken, ödüllü oyunlar için de başka bir liste sunuluyor. Sitede Enteresan olarak ziyanlı reklamlar yahut açılır pencereler çıkmıyor; torrentleri kesintisiz olarak indirebilirsiniz.

6️⃣  IGGGAMES

IGG GAMES, Öbür bir oyun odaklı torrent sitesi. Codex, Reloaded, Skidrow, CPY, P2P’den en yeni oyunları torrent yahut direkt linkler aracılığıyla sunuyor. Aksiyon, dehşet, strateji, hayatta kalma, anime ve öteki tıpta oyunları bulabileceğiniz Ender oyun torrentleri sitelerinden.

Ana sayfada en nihayet eklenen oyunlar sizi karşılıyor. Çeşitlerine nazaran oyunları süratlice listeleyebiliyorsunuz. VR oyunlar için başka bir kısım mevcut. Game list sayfasından siteye şimdiye kadar eklenen bütün oyun torrentlerine erişebilirsiniz. Sitede rahatsız edici reklamlar, açılır pencereler var; reklam engelleme yazılımı kullanmanızda fayda var.

7️⃣ Torrentz2

Torrentz, Çeşitli Aka torrent sitelerinden Müstakil torrent arama motoru olarak 2003’te ortaya çıktı. Site, 2012’de muazzam popülerlik kazandı, 2016’da yasal meseleler nedeniyle faaliyetini askıya aldı lakin birebir Yıl farklı Meydan ismiyle (Torrentz2) tekrar faaliyete açıldı.

Torrentz2, en tanınan torrent sitelerindeki evrakları indeksleyen bir arama motoru. Platformda oyunlardan sinema ve TV dizilerine kadar birçok içerik mevcut; farklı P2P siteleri ortasında gezinmekle Vakit kaybetmeyin. Reklamlara boğmayan hoş bir arayüze de sahip. Unutmadan, öğrenciler ve kitap severler için olağanüstü bir e-book (e-kitap) indirme sitesi.

8️⃣ Skidrow & Reloaded

Skidrow ve Reloaded, Özellikle oyun torrentleri denildiğinde akla birinci gelen isimlerden. En nihayet çıkan oyunları kıran Küme epeyce tanınan. Kümenin tıpkı İsim de blog usulü siteleri de bulunuyor. Oyun torrent indirme sitesi, inanılmaz bir arşive sahip ve games list kısmından bütün oyunları listeliyor.

Torrentten indirilen oyunlarda kimi sıkıntılar çıkabiliyor yahut evrak Aka olabiliyor. Repack kısmından birebir oyunun birkaç sürümüne ulaşabilirsiniz. Oyun güncellemeleri için de farklı bir kısım mevcut.

9️⃣ Kickass Torrents

Kickass, en eski torrent sitelerinden. 2008’de açılan site, en tanınan torrent platformuydu ve hatta Pirate Bay’den bile daha büyüktü. 2016 yılına kadar farklı Meydan isimleri üzerinden meselesiz bir biçimde çalışmaya devam etti lakin bir mühlet kapalı kaldı. Kickass Torrents’in ardındaki takım, 2016’nın ortalarında siteyi tekrar canlandırdı ve site, bir Kez daha farklı içerik kategorilerinden milyonlarca P2P belge sunmaya başladı. Sitede alternatif linkleri indirirken biraz dikkatli olmanızda fayda var.

🔟 LimeTorrents

LimeTorrents, en Aka torrent veritabanına sahip sitelerden biri. Birçok doğrulanmış torrent barındırıyor. 2009’dan bu yana hizmet veren site, yüksek torrent indirme suratları ve doğrulanmış medya ile birçok kullanıcının gereksinimini karşılıyor.

Sitede aradığınız torrent evrakını bulmanız güç değil zira içerik kategorilerine direkt irtibatlar içeren gezinmesi kolay arayüze sahip. Her torrent belgeyi için yükleme tarihi, belge boyutu, güvenilirliği ve öbür Gerekli bilgileri açıkça gösteriyor. Bu nedenle hangi belgeyi indireceğinizi kolaylıkla seçebiliyorunsuz.

Türk torrent siteleri 🔽

Yerli torrentler siteleri hangileri? İşte Türkçe içerikleri bulmanın daha kolay olduğu en yeterli Türk torrent siteleri:
 • TOrrent-tuRK
 • TurkTorrent 
 • Türk Seed
 • Torrentoyunindir
 • Full Torrent Oyun İndir 
 • Torrent Oyun indir

En düzgün 6 torrent programı 🖥️

Windows PC ve Mac için en yeterli torrent programları ile torrentleri daha kolay indirebilirsiniz. Torrent downloader, daha yüksek indirme suratları ve daha kısa indirme müddetlerini Muhtemel kılar.

Bunun nedeni, torrent istemcisinin birde Çok kaynaktan belgenin modüllerini alması, birebir vakitte da bu farklı kesimleri indirmesi ve belgeyi Amade hale getirmek için bir yapboz üzere bir ortaya getirmesi. Pekala, torrent indirmek için en düzgün programlar hangileri? Hangi torrent programını kullanmalıyım diyenler ve torrent program önerisi isteyenler için 2023’ün en güzel parasız torrent programları:

 1. qBittorrent
 2. BitTorrent
 3. uTorrent / uTorrent Web
 4. Deluge
 5. Transmission
 6. WebTorrent

Torrentten indirme nasıl yapılır 💡

Torrent indirme adımlarına geçmeden Evvel birkaç ikazda bulunalım. Seeder ve peer sayısı ne kadar yüksekse torrent o kadar süratli iner. Az sayıda seeder varsa torrent belgesini indirmeniz uzun sürecektir. Torrent dosyaları genelde Aka boyutlu olduğundan indirdikten sonra sürprizle karşılaşmamak için yorumları okumayı unutmayın. Artık, torrent belgesi nasıl indirilir? adım adım görelim:
 1. Torrent programını açın.
 2. + simgesine tıklayın.
 3. İndirdiğiniz torrent evrakını seçin.
 4. Torrent indirme otomatik başlayacaktır.

Güncel Torrent Tracker listesi 🚀

 • udp://public.popcorn-tracker.org:6969/announce
 • http://104.28.1.30:8080/announce
 • http://104.28.16.69/announce
 • http://107.150.14.110:6969/announce
 • http://109.121.134.121:1337/announce
 • http://114.55.113.60:6969/announce
 • http://125.227.35.196:6969/announce
 • http://128.199.70.66:5944/announce
 • http://157.7.202.64:8080/announce
 • http://158.69.146.212:7777/announce
 • http://173.254.204.71:1096/announce

Torrent tracker nedir? öncelikle bundan bahsedelim. Torrent izleyici, BitTorrent protokolü kullanarak belgeyi aktarmak için iki eş (peer) ortasında bağlantı kuran bir sunucudur.

Pirates Bay, Kickass Torrent üzere rastgele bir torrent sitesinden bir .torrent dosyası indirdikten ve torrent programına ekledikten sonra PC’nin eş olarak isimlendirildiği öbür PC’lerde indirilen belgeyi ister. Bir eşten indirilen evrakın bir kısmı indirmeniz için size gönderilir. Tracker, leech, seed, peer ve torrentteki evraklar ve indirme sayısı üzere torrentin eksiksiz bir kaydını fiyat. Daha Çok torrent izleyici eklediğimizde torrent istemcisi, eşlerle daha Çok ek irtibat güncelleyerek indirme suratını artırmak için bu torrent izleyiciyle bağlantı kurar. Yani, torrent indirme suratını artırmak için uTorrent üzere torrent programlarında ek genel yahut Özel torrent tracker eklenir.

Torrent nedir ❓

Torrent, evrakları internet üzerinden dağıtmanın yollarından biridir. Torrentler, eşler ortası (P2P) evrak paylaşımını kolaylaştırmak için BitTorrent protokolü üzerinden çalışır.

Torrent tabanlı evrak paylaşımının bilindik belge paylaşımına nazaran birçok avantajı vardır. Evrakları birebir anda birçok şahsa göndermek için kıymetli sunucu ekipmanı gerekmez ve düşük bant genişliğine sahip (yavaş) ağlar da Aka bilgi kümelerini kolaylıkla indirebilir. Torrent evrakları .torrent uzantılıdır. Bir torrent belgenin içinde belli dataların öbür bireylerle nasıl paylaşılacağına ait yönergeler bulunur.

Torrentler, eşler ortası bir ağa dayanır. Bu, ne olursa olsun torrent bilgilerine birebir anda apansızın Çok sunucudan erişilebileceği manasına gelir. Torrenti indiren herkes belgeyi diğer sunuculardan kesim parça alır.

Sık kullanılan torrent tabirleri 📚

Seed ne demek? Peer nedir? İşte yaygın olarak kullanılan torrent tabirleri ve manaları:
 • Seed: Türkçe’de tam karşılığı tohum olup paylaşmak manasına gelir. Torrentin seed sayısı tam belgeyi paylaşan şahıs sayısıdır. Sıfır seed, kimsenin bütün belgeyi indiremediği manasına gelir.
 • Peer: Türkçe’de karşılığı eş. Peer, belgeyi seederdan indiren lakin şimdi tam evraka sahip olmayan kişidir.
 • Leech: Türkçe manası sülük. Leecher, yüklediklerinden fazlasını indirir. Leecher, tam evrak indirildikten sonra yerine bir şey yüklemeyebilir.
 • Swarm: Türkçe karşılığı sürü. Swarm, tıpkı torrenti indiren ve paylaşan bir Küme insandır.
 • Tracker: Türkçe’de izleyici manasındadır. Tracker, bütün bağlı kullanıcıları izleyen ve birbirlerini bulmalarına Yardımcı olan sunucudur.
 • Client: Türkçe’de tam karşılığı istemci. Client, evrakların nasıl indirildiğini yahut yüklendiğini anlamanız için bir torrent belgesi yahut magnet link tarafından kullanılan program yahut web servisidir.

Torrent inançlı mi ✅

Torrent indirmek inançlı mi? Torrentleri belgelerini indirmek tehlikeli değildir. Lakin, internetten indirdiğiniz her belge üzere, torrent yerine virüs yahut Kötü maksatlı yazılım indirme olasılığınız her Vakit vardır. Bu nedenle, torrentleri sadece güvendiğiniz kaynaklardan indirdiğinizden emin olun. Birçok torrenti indirmek nispeten inançlı olsa da antivirüs programınızın Aleni olmasında fayda var.

Torrent kullanmak yasak mı 🧐

Daha Evvel de belirttiğimiz üzere torrent, belge paylaşma hareketidir ve hiçbir ülkede Yasa dışı değildir. Aka evrak kesimlerini paylaşmak yahut hakları sizde olan bir içeriği paylaşmak üzere legal torrent kullanımları vardır. Torrent, sırf telif hakkıyla korunan içeriği yüklediğinizde yahut indirdiğinizde Yasa dışı hale gelir. Teknik olarak, telif hakkıyla korunan rastgele bir içeriği indirir yahut paylaşırsanız, internet servis sağlayıcınızdan İkaz alabilir ve hatta kanun uygulayıcılar tarafından yakalanabilirsiniz.

TV dizileri, e kitaplar, sinema, oyun ve müzik torrentleri indirmek için kullanabileceğiniz, fiyatsız en yeterli top torrent web siteleri listeledik. Ayrıyeten yeni torrent indirmeye başlayacaklar için torrent nedir ve sıklıkla kullanılan torrent tabirleri manalarına değindik. Sıkça merak edilen torrentten indirmek muteber midir ve yasal mıdır? sorusunu da yanıtladık.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir