Elon Musk hayalini gerçekleştiriyor: Twitter “Everything App” için işe alımlara başladı

Genel May 21, 2023 Yorum Yok
Elon Musk‘ın uzun müddettir niyeti, Çin’de inanılmaz derecede başarılı olan WeChat‘e rakip olabilecek bir “Everything App” yapmaktı. Kullanıcılar bu uygulamadan Temel toplumsal medya araçlarını kullanabilecek, market alışverişi yapabilecek, taksi çağırabilecek, arkadaşlarına ileti atabilecek ve Fazla daha fazlasını yapabilecek.

İşe alım süreci başladı

Şimdi ise resmi şirket ismiyle Twitter, bu muazzam misyonu üstlenmek üzere işe alım sürecini başlattı. Bu işe alım atağının başlangıcı birinci olarak Twitter Daily News tarafından rapor edildi ve yeni konumlar için ilan veren X Corp. işe alım yöneticilerinin tweetleri vurgulandı.

Elon Musk öncülük etti

Yeni Yetenek arayışının yanı Dizi X Corp. Everything App (Her Şey Uygulaması) olma yolunda Öbür ataklar de yaptı. En kıymetlisi ise Elon Musk, Twitter’ı devralınmasından bu yana birinci Kez bir şirket satın almasına öncülük etti ve gelecekte Everything App’ın bir kesimi haline gelebilecek Ufak bir Amel sitesini satın aldı.

Bu uygulamanın yolun daha Fazla başında olduğunu belirtelim ve ABD dışında öbür ülkelerde de ne Vakit kullanıma sunulacağı merak konusu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir