EA Motive’in Iron Man oyunu açık dünya olabilir

Yazılım Nis 24, 2023 Yorum Yok
Bir vakitler arka planda olan Iron Man, Robert Downey Jr. ve Marvel Sinematik Cihanı sayesinde çağımızın en popüler harika kahramanlarından olmayı başardı. Bu popülerliği ile daha ön planlara çıkarılan karakter, yakında yeni bir oyuna sahip olacak. EA Motive tarafından geliştirilen oyundan gelen yeni bilgiler epeyce heyecan verici.

Demir Adam oyunu Aleni dünya olacak

Geçtiğimiz aylarda duyurusu yapılan Iron Man oyunu, Dead Space (2023) ile bilinen Motive tarafından geliştiriliyor. Dead Space’in üretimin tamamlanması ile stüdyo, kaynaklarını bu projeye yönlendirmiş durumda. Projenin Senaryo Direktörü Stephen Rodes tarafından paylaşılan Amel alanına nazaran Iron Man oyunu açık dünya olacak. 

Daha Evvel Biricik Benlik ve üçüncü Şahıs nişancı çeşidinde olacağı açıklanan üretim, görünüşe nazaran Marvel’s Avengers üretiminde ders alacak ve Aleni dünya oynanış sunacak. Rodes tarafından paylaşılan Amel ilanı, müracaat sahibinin “hikâyeyi desteklemek için anlatı atışlarını ve çizimleri tanımlayan bir misyon yapısı oluşturmak için tasarımcılarla Amel birliği yapabilmesi gerektiğini” ekliyor. Görünüşe nazaran Motive, Demir Adam hayranlarına istedikleri bir oyun verecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir