E3 2023 başlamadan son bulabilir! Katılımlar azalıyor

Yazılım Mar 30, 2023 Yorum Yok
Oyun dünyasının en Aka etkinliklerinden biri olarak görülen (Elektronik Cümbüş Fuarı) E3 için beklentiler giderek azalmaya başladı. Bu bağlamdaüç Yıl ortanın akabinde birinci Kez canlı olarak düzenlenecek E3 2023, kullanıcılarda Düş kırıklığı yaratabilir. Şimdi iki Aka İsim daha 13 Haziran tarihli aktifliğe katılmayacağını açıkladı.

E3 2023’e iştirakler azalıyor

Hatırlayacak olursak kısa mühlet Evvel XboxNintendo, Sony ve Ubisoft, E3 2023’e katılmayacağını duyurdu. O denli kii Ubisoft, 12 Haziran’da kendi Ubisoft Forward aktifliğini düzenlemeyi planlıyor. Bundan Çabucak Evvel IGN’e açıklamada bulunan bir kaynak ise “bu şovun gerçekleşmesinin Muhtemel olmadığını” söyledi.

Şimdi E3 2023’e katılmayan isimler ortasına, iki dev yayıncı Tencet ve SEGA da eklendi. Mevzu hakkında SEGA, “Dikkatli bir değerlendirmeden sonra, E3 2023’e iştirakçi olarak katılmamaya karar verdik. Gelecekte duyurulan ve duyurulmayan projeler hakkında daha Çok bilgi paylaşmayı dört gözle bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

Yeni gelişmeler sonucunda günümüzde birçok şahıs E3 2023’ün iptal edilebileceğinden tasa duyuyor. Nitekim aktifliğin ardındaki ESA ve ReedPop’da da Aka bir sessizlik hakim. Bu bağlamda E3’ün kalıcı olarak, en azından şu anki formatında büsbütün iptal edildiğini de görebiliriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir