Dishonored ve Prey’in geliştiricisinin yeni oyunu Redfall’un çıkış fragmanı paylaşıldı

Yazılım Nis 30, 2023 Yorum Yok
Yayıncılığını Bethesda’nın yaptığı, geliştiriciliğini ise Arkane Austin’in yaptığı FPS oyunu Redfall’un çıkış fragmanı paylaşıldı.

Redfall, 2 Mayıs’ta Xbox Series ve PC platformları için çıkış yapacak ve oyun birinci günden Xbox Game Pass’te de bulunacak. Oyunun fragmanını ve ayrıntılarını aşağıda bulabilrisiniz.

Redfall Çıkış Fragmanı

Redfall, Prey ve Dishonored’ın ödüllü grubu Arkane Austin’den Aleni dünyada Biricik oyunculu ve işbirliğine dayalı bir birinci Şahıs nişancı oyunu. Arkane’in itinayla yaratılmış dünyalar ve sürükleyici simülasyonlar geleneğini devam ettiren Redfall, stüdyonun kendine mahsus oynanış usulünü kıssa tabanlı aksiyon nişancı cinsiyle birleştiriyor.

Redfall, Biricik ve Fazla oyunculu seçeneklerini harmanlayarak oyuncunun karanlığın ortasına Biricik başına yahut 4 şahsa kadar takım kurarak dalmasını sağlıyor. Ekip arkadaşları, farklı kahraman ekipmanlarını deneyebilir ve vampirlerin getirdiği kıyamete daha yaratıcı tahliller bulmak için güçlerini birleştirebilir. özel silahlardan oluşan bir cephanelik toplayıp karakterini çatışmalardan gizli dövüşmeye kadar istediğin oyun biçimine Müsait eşsiz yükseltmeler ve yeteneklerle özelleştirebileceksin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir