Dinamik Ada’yı kopyalayan Realme C55 satış rekoru kırdı

Genel Mar 29, 2023 Yorum Yok
Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, geçtiğimiz haftalarda isminden çokça bahsettiğimiz Realme C55 modelini kısa mühlet Evvel kullanıcılarla buluşturdu. Rekabetçi fiyatı ve Dynamic Island gibisi Küçük Capsule (Mini Kapsül) ekranıyla dikkat çeken telefon, artık Hindistan pazarında Kıymetli bir muvaffakiyete imza attı. 

Realme C55, şirket tarihinde rekor kırdı

Dün yapılan resmi açıklamada Çinli üretici, Realme C55’in 66 binden Çok ön sipariş aldığını ve yalnızca beş saatte 100 binden Çok sattığını duyurdu. Laf konusu sayılar, C serisinin marka tarihinde birinci Defa bu derece bir muvaffakiyete ulaştığını gösteriyor. 

küçük bir hatırlatma ile Realme C55, ön tarafta 90Hz yenileme suratı ve FullHD+ çözünürlük sunan 6,72 inç LCD ekrana konut sahipliği yapıyor. Kutudan çıktığı haliyle 33 W şarjlı 5.000 mAh pil, Helio G88 SoC platformu ve Android 13 tabanlı Realme UI 4.0 ile desteklenen bütçe telefonu, kamera kısmında ise 8MP selfie, 64MP birincil ve 2MP derinlik sensörlerinden Sıkıntı alıyor.

Ancak Realme C55’in en öne çıkan özelliği Realme Eser yelpazesinde bir birinci olan Mini Kapsül ekranı. Bu kısım şu anda yalnızca pil durumunu gösteriyor olsa da, ilerleyen periyotlarda daha Çok fonksiyonellik kazanacağını düşünüyoruz. İki farklı renk seçeneği ve 135 euro’dan başlayan fiyatlar ile satışa sunulan Realme C55 modelinin Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği ise şimdi açıklanmadı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir