Dinamik Ada’yı koplayan Realme C55 satış rekoru kırdı

Genel Mar 29, 2023 Yorum Yok
Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, geçtiğimiz haftalarda isminden çokça bahsettiğimiz Realme C55 modelini kısa müddet Evvel kullanıcılarla buluşturdu. Rekabetçi fiyatı ve Dynamic Island gibisi Küçük Capsule (Mini Kapsül) ekranıyla dikkat çeken telefon, artık Hindistan pazarında Kıymetli bir muvaffakiyete imza attı. 

Realme C55, şirket tarihinde rekor kırdı

Dün yapılan resmi açıklamada Çinli üretici, Realme C55’in 66 binden Çok ön sipariş aldığını ve yalnızca beş saatte 100 binden Çok sattığını duyurdu. Bu noktada Laf konusu sayılar, C serisi bir modelin marka tarihinde birinci Sefer bu kadar bir muvaffakiyete ulaştığını gösteriyor. 

Ufak bir hatırlatma ile Realme C55, ön tarafta 90Hz yenileme suratı ve FullHD+ çözünürlük sunan 6,72 inç LCD ekrana mesken sahipliği yapıyor. Kutudan çıktığı haliyle 33 W şarjlı 5.000 mAh pil, Helio G88 SoC platformu ve Android 13 tabanlı Realme UI 4.0 ile desteklenen bütçe telefonu, kamera kısmında ise 8MP selfie, 64MP birincil ve 2MP derinlik sensörlerinden Sıkıntı alıyor.

Ancak Realme C55’in en öne çıkan özelliği Realme Eser yelpazesinde bir birinci olan Mini Kapsül ekranı. Bu kısım şu anda yalnızca pil durumunu gösteriyor olsa da, ilerleyen devirlerde daha Çok fonksiyonellik kazanacağını düşünüyoruz. İki farklı renk seçeneği ve 135 euro’dan başlayan fiyatlar ile satışa sunulan Realme C55 modelinin Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği ise şimdi açıklanmadı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir