Apple 4 yıl önce iptal etmişti: AirPower projesi geri dönüyor

Genel Mar 29, 2023 Yorum Yok
AirPower‘ı hatırlıyor olmalısınız. 2017 yılında iPhone X ile tıpkı anda duyurulan bu aksesuar iPhone, Apple Watch ve AirPods’u tıpkı anda şarj edebilen ihtilal niteliğinde bir kablosuz şarj cihazı olarak lanse edilmişti. Lakin Eser rafa kaldırıldı ve hiçbir Vakit piyasaya sürülmedi.

Apple mühendisleri ısı yönetimi konusunda Fazla Çok zorlukla karşılaştıkları için şirket dört Yıl Evvel AirPower projesini iptal etmek zorunda kaldı. Lakin MacRumors internet sitesi misal bir tahlilin şirketin uzun vadeli yol haritasında yer aldığını söylüyor.

AirPower planı sürüyor

Apple’ın AirPower niyeti hala devam ediyor ve şirket tanınan aksesuar üreticilerinin kablosuz şarj istasyonlarına gerçek bir alternatif sunma fikrinden vazgeçmiş değil. Yıllar alacak olsa da Apple eninde sonunda bu stil bir Eser piyasaya sürecek.

Yüksek kalite ihtiyaçlarına ve Fazla sıkı Emniyet standartlarına sahip olan Apple, üç aygıtı birebir anda şarj ederken aşırı formda ısınacak bir AirPower çıkarmak istemedi. Görünüşe bakılırsa Laf konusu aksesuar lakin şirketin yüksek standartlarını karşıladıktan sonra gün ışığı görebilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir