Dijital Kurye ile kapıda abonelik aktivasyonu yapılabiliyor

Genel Mar 09, 2023 Yorum Yok
Dijital Kurye Platformu, dijital kontrat idaresi ve kontratları müşterilerin kapılarına getiriyor. Mukavele nakliyeciliği yaparak kapıda şahıs ve kimlik doğrulaması, SIM kart teslimatı, abonelik aktivasyonu, banka kartı teslimatı üzere süreçleri kapıda Yaş imza alarak gerçekleştiriyor.

Bu hizmetlerin yanı Dizi dijital olarak doğrulanan müşteriler ile uzaktan mukavele imzalama hizmeti sunuyor. İmza süreci tamamlandığında belgeyi hem gönderici hem de imzacı ile paylaşıyor. Mukavele nakliyeciliği ve kapıda aktivasyon hizmetlerinin yanı Dizi direkt ilgili bireye para, akıllı telefon üzere değerli teslimatlar da gerçekleştiriyor.

Kurye evrakları görmüyor

Hazırlanan altyapı sayesinde kuryeler taşıdıkları verileri ve dokümanları görmüyor. Data ve dokümanlar kuryelerin elindeki tablete yüklü halde müşteriye iletiliyor. Müşteri, daha evvelden iletilen şifre ile giriş yapıyor. Tablet üzerinden imza atılıyor. İmza atıldıktan sonra datalar saklanıyor. Kurye erişemiyor.

Dijital Kurye CEO’su Oral Başer, firmanın verdiği eğitimle kurye kesiminde farklı bir Meydan yarattığını belirtirken, “Dijital Kurye sayesinde kuryelik mesleğini dönüştürüyoruz. Ayrıyeten Dijital Kurye, önümüzdeki devirde bayan istihdamı için de Kıymetli bir fırsat olacak” diye konuştu. Beşer yakında Avrupa, Orta Asya ve Körfez ülkelerine genişletmeyi planladıklarını söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir