Huawei P60 serisinin kamera özellikleri netleşti: Zirveye oynayacak

Genel Mar 09, 2023 Yorum Yok
Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden Huawei, bu ayın sonlarında merakla beklenen Huawei P60 serisini piyasaya sürecek. Hatırlayacak olursak markanın var amiral gemisi Huawei Mate 50, kamera odaklı XMAGE görüntüleme teknolojisi ile ses getirmeyi başarmıştı. Artık yeni sızıntılar, Huawei P60 serisinin XMAGE 2.0 ile vitrine çıkacağına işaret ediyor. 

Huawei P60 serisi XMAGE 2.0 ile geliyor

Bilmeyenler için Huawei imzalı XMAGE kamera sistemi akıllı telefonlar için dört özelliği bir ortaya getiriyor. Bunlar optik sistem, mekanik yapı, görüntüleme teknolojisi ve imaj sürece. Sızıntı kaynağı, Huawei P60 serisine Sıkıntı sağlayacak XMAGE 2.0’ın teknik detaylarına değinmedi. Ancak en Değerli özelliklerinden birinin, süper optik değişken kamera olacağını biliyoruz.

Hakikaten Huawei Mate 50 serisinde karşımıza çıkan XMAGE, fizikî seviyede on kademe ayarlanabilir değişken diyaframa ek olarak fotoğrafçılık senaryolarına Müsait renk iyileştirmelerini de beraberinde getiriyor. Bu noktada
kısa mühlet Evvel paylaşılan fotoğraf örnekleri, Huawei P60 serisinin akıllı telefon fotoğrafçılığında bir Defa daha sonları zorlayacağını gösteriyor diyebiliriz.

Sızıntı kaynağına nazaran P60 serisi, P60, P60 Pro ve P60 Ultra olmak üzere üç modelle istikbal ve nihayet ikisi, Özellikle kamera kısmında üst seviye teknik özellikleri bir ortaya getirecek. Ayrıyeten yaklaşan serinin kamera özelliklerine ek olarak uydu üzerinden iki taraflı SMS desteğine sahip olacağı belirtiliyor. Ancak bu bilgileri doğrulamak için 23 Mart tarihli lansmana kadar beklememiz gerekecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir