Diablo hayranları için özel telefon: Asus ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition

Genel Kas 18, 2022 Yorum Yok
Hatırlayacağınız üzere, Asus, Eylül ayında ROG Phone 6 Batman Edition modelini duyurmuştu. Artık de Blizzard’ın Diablo serisinin hayranları için Özel sürüm bir modelle karşımızda: Phone 6 Diablo Immortal Edition

ASUS ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition olarak isimlendirilen telefonun her yerinde Diablo dokunuşu var. Telefonun ardını çevirdiğinizde Çeşitli açılardan baktığınızda etkileyici Alaz efekti yaratan kıpkırmızı yarı Donuk kaplama ile karşılaşıyorsunuz. Al’Diabolos’un eskiz gibisi bir çizimi ve RGB aydınlatmalı Diablo Immortal logosu, dikkat çeken öteki ayrıntılar.

UV el feneri tutulduğunda görülebilen detaylar

Telefonun yalnızca dışı değil içi de Diablo öğeleriyle dolu. Oyun içi seslerden ilham alınarak hazırlanmış bildirim seslerini de içeren Özel bir Diablo teması ile kullanıcı arayüzü, hayranlarının ilgisini çekecek seviyeye çıkarılmış. SIM kart yuvası altın renkte ve ölümsüzlük yazısını içeriyor. Şarj aygıtı ve kabloları koymanız için seyahat dostu bir çanta “Map of Mabet” ile geliyor. Telefonun kılıfı bile Özel tasarlanmış; kılıfın üzerinde eserle Birlikte gelen UV el fenerini tuttuğunuzda görebileceğiniz ayrıntılar yer alıyor.

Asus ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition, 1300 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir