Twitter mavi tik onayı yine gecikebilir

Genel Kas 18, 2022 Yorum Yok
Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması sonrasında adeta zelzele yaşanan genel merkezde skandallar bitmiyor. Toplu istifalar, kilitlenen giriş kapıları derken Twitter’ın sonunun geldiği yorumları yapılıyor. Twitter mavi tik onayı da yılan öyküsüne döndü.

Twitter mavi tik gecikebilir

Twitter Blue aboneliği içerisine iç edilen mavi tik onayı 8$ ödenmesine Karşın hala başlatılmadı. Seçimler nedeniyle bir müddet ertelendi ve tekrar başlayana kadar da onaylar durduruldu. 29 Kasım olarak tarih verilmesine Karşın haberler güzel değil.

Elon Musk çalışanlarına bir ileti göndererek mesai sonrası da iç Fazla ağır çalışma istemiş ve gerekirse kendisi üzere ofiste gecelemelerini tavsiye etmişti. Perşembe gününe kadar da karşılık verilmesini söylemişti. Beklendiği onlarca çalışan bu güç koşulları kabul etmeyerek genel merkezi terk etmeye başladı.

Kaynaklar işi bırakan çalışan kümelerinin ortasında Twitter Blue lider tasarım grubunun de olduğunu belirtiyor. 10 gün içerisinde tekrar faal olması beklenen mavi tik sürecinin nasıl yetiştirileceği merak konusu. Elon Musk’ın işi bırakanları mazeret ederek mavi tik işini daha da ertelemesinden telaş ediliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir