Dead Space remake sürümünün ürkütücü çıkış videosu yayınlandı

Yazılım Oca 12, 2023 Yorum Yok
Bundan 15 Yıl Evvel 2008 yılında çıkış yapan ilim kurgu tabanlı kaygı oyunu Dead Space, Fazla yakında remake olarak tekrardan karşımıza çıkacak. Artık ise Motive Studio tarafından geliştirilen Dead Space remake sürümünün çıkış görüntüsü da yayınlanmış durumda.

Dead Space remaketen çıkış görüntüsü geldi

Çıkış görüntüsü ile Bir arada Inside Dead Space isminde EA bir blog gönderisi de paylaştı. Bu blog gönderisinde anne oyun ögelerinin remake sürüme nasıl aktarıldığı ve nelerin, ne emelle getirildiğinden bahsediliyor. Kreatif Yönetici Roman Campos-Oriola, “Dead Space cihanında anlatılan pek Fazla hikaye var. Sonraki oyunlar, kitaplar, çizgi romanlar, film…. Münasebetiyle bu oyunda yapmaya çalıştığımız şey, daha geniş cihanla daha yeterli bir sürekliliğe sahip olmak için biraz daha bilgi eklemek yahut bilgide kimi ayarlamalar yapmak.”

Bu söylenenlerin dışında oyunda Fazla az görünen yahut hiç görünmeyen kilit karakterlere ekran mühleti verilecek. Birtakım karakterlerin derinliği artırılacak Örneğin Nicole ve Mercer bunlardan birkaçı. Yönetici Joel MacMillan yapılan değişikliklerin genel motivasyonu artırdığını Anlatım ediyor. Ayrıyeten yeni Yan görevlerde İlgi cazibeli öykülerin olduğunun da altını çiziyor.

Dead Space remake çıkış tarihi ne vakit?

Dead Space remake’in çıkış tarihi 27 Ocak 2023. Oyun PlayStation5, Xbox Series X|S ve PC‘de birebir tarihte çıkışını gerçekleştirecek. Dead Space remake fiyatı ise 999.99 TL. Bu fiyat Steam, Epic ve Origin’de geçerli. Ayrıyeten Dead Space Digital Deluxe Edition sürümünün fiyatı ise 1.199,99 TL. Bu sürümde üç eşsiz süit bulunacak. Oyunun konsollardaki fiyatı ise 1400 TL.

Dead Space Remake asgarî sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Window 10 64-bit
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 2600x yahut Intel Core i5 8600
  • RAM: 16 GB
  • Ekran Kartı: AMD RX 5700 yahut GTX 1070
  • DirectX: DX12
  • Depolama Alanı: 50 GB

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir