Creative Sound Blaster X5 iki DAC barındırıyor

Genel Şub 20, 2023 Yorum Yok
Ses teknolojileri kesiminin öncü isimlerinden Creative, ses tutkunlarını sevindirmeye devam ediyor. Firmanın amiral gemisi dönüştürücü serisi Creative Sound Blaster en yeni üyesine kavuştu.

Creative Sound Blaster X5 özellikleri ve fiyatı

Odyofil kullanıcılar dikkate alınarak hazırlanan Creative Sound Blaster X5 USB DAC ve güçlendirici ses kartı firmanın en yeterli ses mühendisliği ögelerini barındırıyor. İki adet Cirrus Logic CS43198 DAC modülü ile PCM üzerinden 32-bit / 384 kHz düzeyinde 130 desibele kadar kayıpsız oynatma sunabiliyor. Bu modüller ayrıyeten DoP128 ve DSD256 formatlarında sesi çözerek yüksek kaliteli yayın oluşturabiliyor. Ses bozulmaları ise bir modülatör ile yüzde 0.00018 düzeylerine kadar düşürülmüş.

600 ohm düzeyine kadar stüdyo kalitesinde kulaklıklar ve 1 ohm düzeyine kadar kulak içi monitörler destekleniyor. Xamp Müstakil kulaklık iki istikametli amplifikatörü de uyumlu kulaklıklar da kaliteyi arttırıyor.

Creative uygulaması ile kullanıcılar ekolayzır, akustik motor, oyun modu üzere farklı ayarlamaları yapabiliyor. ASIO 2.2 ile düşük gecikmeli oynatma ve kayıt mümkün. 3.5mm ve 4.4mm çıkışlar altın kaplama, USB çıkışının yanı Dizi Bluetooth 5.0 Müşteri da mevcut. Creative Sound Blaster X5 modeli 369$ fiyat etiketi ile satılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir