Civciv sarısı iPhone 14 ve iPhone 14 Plus resmen çıktı

Genel Mar 07, 2023 Yorum Yok
Apple, nihayet iki kuşaktır bahar aylarında var yeni iPhone modeline yeni renk seçeneği ekliyor. iPhone 12 ile başlayan bu alışkanlık görünüşe nazaran devam ettirilecek. Bu bağlamda Apple, daha Evvel tez edildiği üzere iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için yeni sarı renk seçeneğini satışa sundu.

Sarı renkli iPhone 14 ve iPhone 14 Plus satışa çıktı

Yeni sarı renk ile Birlikte iPhone 14 ve iPhone 14 Plus modellerinde sunulan renk seçeneği altıya yükselmiş oldu. Öte yandan iPhone 14 ve 14 Pro Max için sarı renk gelmeyecek. Dolayısıyla Şayet bu sarı rengi beğenip Pro modellerine yönelmek istiyorsanız ne yazık ki bu Mümkün olmayacak.

iPhone 14 ve iPhone 14 Plus’ın sarı versiyonları da serinin Geri kalanında olduğu üzere 5 çekirdekli GPU’yu barındıran birebir A15 Bionic yongasına sahip. Apple, yeni renk seçenekleri eklemeye neden devam ediyor muhakkak olmasa da muhtemelen bunlar satışları canlandırmaya yönelik ataklar olarak yorumlanıyor. Bilindiği üzere standart iPhone 14 modelleri Pro modellerine göre daha düşük satış adetlerine sahip.

Bununla Birlikte Şayet sarı renkli iPhone 14 ve iPhone 14 Plus almak istiyorsanız halihazırda Apple’ın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Rastgele bir fiyat farklılığı olmadığını belirtelim. Hasebiyle, iPhone 14 için 32.999 TL ve iPhone 14 Plus için 36.999 TL olan fiyat etiketleri yeni renk seçeneği için de geçerli olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir