ChatGPT artık bilgisayar toplamanıza yardımcı olacak

Yazılım Mar 28, 2023 Yorum Yok
OpenAI’ın fırtınalar koparan ChatGPT haberleri yalnızca gündemin anne hususu olmakla kalmıyor birebir vakitte hayatımızın neredeyse her alanına girmeye de devam ediyor. nihayet olarak ChatGPT, global çevrimiçi elektronik perakendecilerinden biri olan Newegg’in PC Builder aracında yer alacak ve müşterilere tavsiyelerde bulunacak.

Newegg PC Builder’a ChatGPT desteği

ChatGPT’nin hayatımıza girmesinden bu yana daha altı ay bile geçmiş değil. Öte yandan Öbür rastgele bir teknolojinin bu kadar tanınan olup Daimi konuşulduğu periyotların sayısının az olduğunu da belirtmek gerekiyor. Çünkü artık yediden yetmişe herkes az yahut Fazla nihayet devirlerde yaşanan Yapay zeka ilerlemelerinden haberdar. Görünüşe nazaran bu ilerlemeler yavaşlayacak üzere durmuyor.

Newegg, ChatGPT’nin güçlerini kullanarak tüketicilere gerçek modülleri ve bilgileri seçme konusunda Yardımcı olabileceğini, birebir vakitte da Yapay zeka kaynağını kullanarak müşterileri talep ettikleri bilgilere yönlendirebileceğini düşünüyor. Newegg’in ChatGPT entegrasyonu birinci olarak PC Builder aracına geliyor. Bunun yanında ChatGPT, web sitesinin genelinde metin içeriğinin optimize edilmesi, müşteri hizmetleri, e-postalar ve SEO alanlarında kullanılacak.

Newegg’in ChatGPT entegrasyonu şimdilik beta etabında lakin şirket müşterilerin Yapay zekalı sohbet robotuyla konuşabilmelerini ve sistemlerini oluşturmalarına Yardımcı olacak hesaplanmış cevaplar alabilmelerini umuyor. Buna ek olarak Newegg, kullanım gayesi, CPU, GPU ve fiyat aralığı üzere muhakkak set seçimleri sunacak. Lakin şimdilik birtakım soru işaretleri var. Örneğin, ChatGPT uyumsuz modüller önerirse ve alıcı bunu satın alırsa ne olacak?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir