Call of Duty 2023 için yeni duyuru tarihi paylaşıldı: Beklenenden erken

Yazılım May 10, 2023 Yorum Yok
Yeni bir sızıntı, Call of Duty 2023 oyununun mümkün lansman çizelgesini ortaya çıkardı. Daha evvelki bilgiler oyunun beta evresini ve diğer Kıymetli Vakit çizelgesini ima eden kimi söylentileri ortaya çıkarmıştı fakat şimdiki bilgiler oyunun bu yılın ikinci yarısında, beklenenden daha erken duyurulacağı anlaşılıyor.

Call of Duty 2023, 1 Ağustos tarihinde duyurulabilir

Insider Gaming’den Tom Henderson’a nazaran, kaynaklar 2023 COD oyununun Ağustos ayının başında duyurulacağını açıkladı. Ne yazık ki, bu yaklaşan oyunla ilgili daha ayrıntılı bilgiler hala var değil. COD NEXT biçiminde bir Özel aktifliğin mi olup olmayacağı şimdilik bilinmeyen Ama Lahza itibariyle, yeni oyunun 1 Ağustos civarında duyurulacağına inanılıyor.

Call of Duty 2023’ün isminin tam olarak ne olacağı şimdi netlik kazanmadı lakin oyunun esasen Çağdaş Warfare 2’nin devamı niteliğinde olacağı ve Call of Duty Çağdaş Warfare 3 olarak adlandırılabileceğine inanılıyor. Daha evvelki raporlarda Bloomberg’den Jason Schreier, oyunun Sledgehammer Games tarafından geliştirildiğini de aktarmıştı. Geçtiğimiz ay Menfaat haberlerde oyunun ilk beta sürecinin PlayStation konsolları için 6 Ekim’de, Xbox, PlayStation ve PC için 12 Ekim’de başlayacağı söylenmişti. COD 2023’ün tam sürümü için verilen birinci tarihler ise 10 Kasım 2023’e işaret ediyordu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir