Büyük Twitter değişimi başlıyor

Genel Oca 11, 2023 Yorum Yok
Elon Musk’ın Twitter’ı satın aldıktan sonra Aka bir gürültüyle uygulamaya çalıştığı Twitter 2.0 konsepti Son hayata geçiyor. meşhur İsim anne akış sayfasında Değerli değişikliklerin olacağını belirtti.

Twitter’da neler değişecek?

Elon Musk tarafından yapılan açıklamaya nazaran anne sayfada sağa yahut sola sürükleme yaparak takip edilen ve önerilen akış sekmeleri ortasında geçiş yapılabilecek. Taşınabilir uygulamalarda şu anda bu devinim pinli listeler ortasında geçiş yapıyordu. Özellik mobilde mi yoksa web uygulamasında mı olacak bilinmiyor. Bu özellik önümüzdeki günlerde kullanıma sunulacak.  

Diğer taraftan gönderilerin daha süratli bir halde sık kullanılanlara eklenmesi için Özel bir tuş ekleniyor. Hali hazırda Paylaşım menüsüne girerek bu Mümkün oluyordu. Bu özelliğin de önümüzdeki hafta kullanıma sunulması bekleniyor.

Geçtiğimiz hafta Twitter Blue aboneleri için 60 dakikalık görüntülere müsaade veren Elon Musk Laf verdiği 4000 karakterlik yeni uzun formatı da Şubat ayında kullanıma sunacak. Bilhassa Twitter Blue aboneleri için kullanım tecrübesi farklı olacak diyebiliriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir