Bir neslin kahramanı Space Cobra oyun oluyor

Yazılım Mar 14, 2023 Yorum Yok
Ütopik Uzay maceraları ve kolunun içerisinde yer Meydan lazer silahı ile 1980’li yılların kült manga animasyonu Space Cobra ya da Cobra, görüntü oyunu haline geliyor. Oyun Özgün çizgi roman serisini Temel alacak.

Sapce Cobra Geri dönüyor

1978-1984 yılları ortasında yayınlanan 18 ciltlik Japonca okunuşuyla Kobura ya da Cobra, periyodunun en Fazla satan manga serilerinden birisiydi. 1982 yılında uzun metraj animasyon sineması çekilen seri tıpkı Yıl 1 dönem olarak televizyonlarda oynadı. 2008 ve 2010 yıllarında iki adet küçük sıra olarak tekrar çekildi. Yetişkinlere hitap ediyor olmasına Karşın ülkemizde de 80’li yıllarda çocukların vazgeçilmez kahramanı olmuştu.

Düşmanlarından saklanan Cobra, yüzünü değiştirip anılarını sildikten sonra bir gün kayıp olan benliğini tekrar hatırlamaya başlar. Gizemli silahı ile Bir arada düşmanlarının peşinde tekrar maceralara atılır. Karakterin Ünlü yıldız Jean Paul Belmondo’dan esinlendiği bir Devre gündeme gelmişti. Cobra serisinin daha Evvel de görüntü oyunları yapılmıştı lakin Çağdaş sistemlerle Birlikte daha heyecanlı bir macera sunacağını söylemek yanlış olmaz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir