BenQ, MOBIUZ serisine dahil 48 inç 4K OLED monitörünü tanıttı

Anakart Driverları, Donanım Mar 14, 2023 Yorum Yok
Farklı kitleler için birçok monitör üreten Ünlü teknoloji markası BenQ, 2020 yılında tanıttığı MOBIUZ ailesi için yeni bir monitör tanıttı. 48 inçlik devasa boyutu ile dikkat çeken monitör, özellikleri ile oyunculara süper bir seçenek olacak.

Bağlantı seçenekleri ile dikkat çekiyor

BenQ’nun yeni monitörü MOBIUZ EX480UZ, 48 inçlik devasa bir boyuta sahip. 4K çözünürlüğe sahip aygıt, 0.1ms gecikmeye ve 120Hz tazeleme suratına da sahip. OLED paneli ile süper kontrast oranları yakalaması beklenen monitöre AMD FreeSync Premium da eşlik ediyor.

MOBIUZ ailesindeki bu aygıt, optimize edilmiş HDRi modları ve Light Tuner teknolojisi ile kaliteli renk tecrübesi sunmayı hedefliyor. Oyuncular için birçok özellik sunan aygıt, irtibat seçeneklerinde de Düş kırıklığına uğratmıyor. BenQ, aygıtta çift USB 3.0, bir adet USB-B, 90W USB-C, bir adet DisplayPort 1.4, çift HDMI 2.1, 3.5mm kulaklık girişine ve S/PDIF kontaklarına yer verilmiş.

Yeni nesil konsollar için süper bir seçim

Mavi Fer filtresi, akıllı parlaklık ayarlama ve ek göz sıhhat ayarlarına da sahip aygıt, TreVolo ses sistemi ile donatılmış. Her türlü bahiste dikkat çeken özelliklere sahip EX4800UZ, yeni nesil konsollar için mükemmel bir seçim olacağa benziyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir